BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ima li sad neka mlada iz Sarajeva 18 19 god. ?
Prije desetak godina bilo je puno obicnih djevojaka koje su se povremeno sexale za pare. 2014 je bila predobra Amila radila sa Ninom kod studentskih domova . Amila kasnije otisla za Svicarsku Nina par godina radila sa Amelom u aerodromskom naselju . Obadvije se udale i rodile . Nema ih vise na oglasima.
Bila je i Ana isto 20 god radila u dugoj zgradi na c vili nema ni nje vise.
Nema ni onih djevojki oko pijace na otoci isto bilo puno mladih djevojki.
Prije par godina bila crnkica extra djevojka na stupu u Tibri pored gasprom pumpe i ona ne radi vise.

Najbolje su bile one koje uđu u posao par mjeseci da skupe lovu ili odrade dugove za gazdu. To i nisu profi prostitutke vec obucne djevojke koje hoce malo da zarade.
 
Mislim da ovde neće niko podjeliti kontakt takve trebe jer je čuva za sebe a većina onih koji dolaze na ovaj forum dolaze da bi pokupili brojeve telefona. Što je ok ali napiši malo recenzije.
 
Mislim da ovde neće niko podjeliti kontakt takve trebe jer je čuva za sebe a većina onih koji dolaze na ovaj forum dolaze da bi pokupili brojeve telefona. Što je ok ali napiši malo recenzije.
Budite razumni! Većina od nas ima brojeve od svojih djevojaka, koji nisu za razmjenu. Ne iz razloga što ih čuvamo za sebe već zbog diskrecije kao nje prema nama. To su lične stvari i samo za stalne i korektne klijente. Ovdje možete samo razmjeniti oglasnu platformu te neke djevojke i naravno razmjrniti iskustva o nekoj dami u granicama privatnosti podataka.
 
Iza barlotija starka kurcu ne valja ako sam se ja sjebao i bacio pare ne morate vi kaze 120 KM sat moze za 100
 
Upravo sam bio kod majke u BL nije losa radi sve osim anala moze sa i bez zastite bili se dogovorili noc 100e al nije mogla mora soavati pa smo se dog dva svrsavanja 100km
Nije losa trudi se norm cura
Ima male sise jedino al dobro se jebe...
Ima svoj smjestaj 91god

Upravo sam bio kod majke u BL nije losa radi sve osim anala moze sa i bez zastite bili se dogovorili noc 100e al nije mogla mora soavati pa smo se dog dva svrsavanja 100km
Nije losa trudi se norm cura
Ima male sise jedino al dobro se jebe...
Ima svoj smjestaj 91god
Gdje se oglašava?
 
dolazim poslovno kroz par dana u Banja luku s kolegom, pa me zanima jel ima cura koje dolaze u hotel? i da rade s dvojicom ili vise muskaraca?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh