BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nisam te samo skapiro kako si je nasao. Ima svoj profil na x hamu ili..s njom bi bio ali bas ne bi zalio pljunit koliko god treba love za veceru i noc sa njom jer ne izgleda ko ove silikonske kurave nego bas svjetski. Bas se po njoj nikad ne bi reklo da je u kombinacijama za jednu noc.


Da, na Xhamster-u sam je kontaktirao. Tamo joj u nicku izmedju ostalog pise "mila" + kada sam video profilnu sliku u glavi sam skapirao da je to mozda ona ali nisam bio odmah siguran. Dugo je pratim na Instagramu i slazem se sa tobom da ne deluje kao klasicna silikonjara vec da bira sebi drustvo. Poslao sam joj poruku na Xham-u, ona odgovorila i tako smo zapoceli razgovor. Kasnije u toku dopisivanja sam joj rekao da mislim da znam njen identitet, i kada sam napisao njeno ime i prezime bez problema mi je priznala da je to ona.
 
Da, na Xhamster-u sam je kontaktirao. Tamo joj u nicku izmedju ostalog pise "mila" + kada sam video profilnu sliku u glavi sam skapirao da je to mozda ona ali nisam bio odmah siguran. Dugo je pratim na Instagramu i slazem se sa tobom da ne deluje kao klasicna silikonjara vec da bira sebi drustvo. Poslao sam joj poruku na Xham-u, ona odgovorila i tako smo zapoceli razgovor. Kasnije u toku dopisivanja sam joj rekao da mislim da znam njen identitet, i kada sam napisao njeno ime i prezime bez problema mi je priznala da je to ona.
Imas kontakt
 
Bio sam u Banjaluci prosle sedmice. Inace sam do sada uvek koristio dating opciju na Xhamster-u za pronalazenje zabave za mesta u kojima idem pa sam tako dan-dva pre dolaska razgledao zenske profile iz BL i jedna slika mi se ucini poznatom iako ne otkriva facu u potpunosti. Na kraju se ispostavi da je u pitanju Mila Prerad (u nicku sa sajta je takodje njeno ime).

Definitivno jedno od boljih iskustava za novac koji trazi i vreme provedeno sa njom (vecera + odlazak u iznajmljeni apartman za noc).
Cijena?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh