BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Dajte ljudi ima li šta novo u Banjaluci , sem ovih koje su spomenute sto pedeset puta.... Nešto za neku realnu cijenu ...
 
eto da znate zasto vas ribe ignorisu i zasto uglavnom nemozete jebat mnoge od riba cije brojeve dijelite javno...
 

Prilozi

  • mmmm.JPG
    mmmm.JPG
    74 KB · Pregleda: 326
Prije 2 sedmice sam skucajno naletio na ovaj forum i nacitao se svega i udjem svaki skoro dan puno puno gluposti sam procitao, ali ima normalni ljudi a bogami vise stoke ali nema veze. Ehh ovako prvo trazite eksrot dame preko oglasa oni je 90% glupost i gubljenje vremena ali i ja sam na pocetku a za x bonove vec svi znamo da je prevara to je i pticama na grani poznato!!! Vidim i citam kako pisetete da nema u Bosni eskort dama ili kurvi pravi ima i te kako ima cura da upanes na guzicu srednji i oni da bog sacuva samo jedna prava prepuruka je dovoljna ali prava da imas toliki izbor da ne znas sta ces sa njima da guzis svaki dan a znamo cemu to vodi mislim odese pare hahahha ostanes gol ko lipic. Jos cu ovo da napisem za prvo javljanje moja pro iskustvonje prije 2 i nesto god kad sam dobio broj i javio se haj reko da vidim i to ali strah me bilo i odem bez neki ocekivalja ali strah me malo bilo posto mi je prvi put i poveo sam jarana dogovorio sam znaci 2 cure posto smo nas dvojica bili kad je cura otvorila vrata ostao sam bez daha kakva je i udjemo i sjednemo ova druga je isto bobma bila ali ne ko ova sto je njen stan i dogovorili smo cjenu 100€ po komadu sat i u medju vremenu ovaj sto je samnom bio kreno da ih spusti na 150km ova sto je njen stan odma ustane i otvori mu vrata i istjara ga ja mu dam kljuceve od auta. Ja kontam i meni je kraj sad ce mi mene izbacit kad iznesese bocu vina sjeli pricali ja vec ono ja se pomirio nece bit nista kad rece ova hocemol mi sta radit kad su se skinula ja osto bez daha a nije me lahko odusevit kad vidim cure ali ove dvije su avioni uglavnom sexali smo se jace od 1h dao sam im tad po 100km i od je sve ostalo historija poz pravoj raji i mani te se prazne price i oglasa samo prave preporuke i cuvajte se ima svega pozzz
buraz mislim da si promasio forum temu...
Ispovjesti nisu ovde.. krotikujes druge a i sam trabunjas gluposti... sta mi imamo od toga sto si ti nikad negdje nesto jebo il si trebo,ni to se nezna.... bitno je da si 174,2x napisao da si pao na guzicu... svaka ti cast ja ti kapu skidam...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh