BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Meni nije jasno zašto se to ne legalizuje, svi bi imali koristi, djevojke bi mogle normalno da rade i zarađuju (po meni je to normalan posao) država bi ubirala porez, narod bi bio manje nerovozan (imao bi šta jebati). To je čitava infrstruktura, lokali, zaposleni (mimo djevojaka), pa u sklopu toga milion stvari, masaže, spa...barovi...šta hoćeš...uskoro će u svijetu legalizovati sve narkotike a mi ni jebati ne možemo ko ljudi...treba pokrenuti to pitanje, sada je izborna godina...pa da vidimo ko je za norod i narodne interese (ovi sada znamo da misle samo na svoje guzice kada je to u pitanju)... I kakvih crnih 500 KM... 100/150 maksimalno 200 KM iako je i 200 mnogo...mislim može pričati ko šta hoće, ja razumijem da je 500 KM nekome ništa...zamisli da u danu ima 5 klijenata 2500 KM, uzmimo da u sedmici "radi" 4 dana to je 10000 KM sedmično :) zaista nema logike dok je i sa 150 KM veoma dobra zarada na mjesečnom nivou...čak i da se razgodi "rad"...

Ali ja jadan skupio nekih 150 KM pa se satra tražeći, naravno jest mi zagustilo ali ipak ne mogu ove neke opcije jer sa tim ne dobiješ ništa...
 
Dali je iko imao iskustva sa ovom na istagramu KMajkic6, otvoreno na instagramu poziva na druzenje, a ima i oglas u glasniku. Uredno se javi, kaze i cijenu ali nista konkretno, a onda trazi kao dopunu pa ce kasnije vratiti.
Jos se naljuti ako joj nedas koliko trazi.
Dali je iko imao iskustva sa njom da nas ne zeza bez potrebe.
 
Meni nije jasno zašto se to ne legalizuje, svi bi imali koristi, djevojke bi mogle normalno da rade i zarađuju (po meni je to normalan posao) država bi ubirala porez, narod bi bio manje nerovozan (imao bi šta jebati). To je čitava infrstruktura, lokali, zaposleni (mimo djevojaka), pa u sklopu toga milion stvari, masaže, spa...barovi...šta hoćeš...uskoro će u svijetu legalizovati sve narkotike a mi ni jebati ne možemo ko ljudi...treba pokrenuti to pitanje, sada je izborna godina...pa da vidimo ko je za norod i narodne interese (ovi sada znamo da misle samo na svoje guzice kada je to u pitanju)... I kakvih crnih 500 KM... 100/150 maksimalno 200 KM iako je i 200 mnogo...mislim može pričati ko šta hoće, ja razumijem da je 500 KM nekome ništa...zamisli da u danu ima 5 klijenata 2500 KM, uzmimo da u sedmici "radi" 4 dana to je 10000 KM sedmično :) zaista nema logike dok je i sa 150 KM veoma dobra zarada na mjesečnom nivou...čak i da se razgodi "rad"...

Ali ja jadan skupio nekih 150 KM pa se satra tražeći, naravno jest mi zagustilo ali ipak ne mogu ove neke opcije jer sa tim ne dobiješ ništa...
Ma sve je to OK, a valjda treba svako da malo negdje nečim unaprijedi. Legalizacija je stvar nekih širih interesa, u zemlji gdje raznolika religijska struktura preovladava, skoro je nemoguće izvesti proces neke ozbiljnije legalizacije, pa tako cijela profesija tih djevojaka ostaje u nekoj bazi kriminala, manje-više, gore-dole. Možda pomalo žalosno, jer to jeste profesija, to jeste vještina, to ne može svako da radi, samo nadarene djevojke koje imaju talenat za tim! Nije tim curama nimalo lako, ako im je atmosfera loša, ako su pod prisilama svojih frajera ili ih isti iskorištavaju za neke loše stvari, koje ničim nemaju veze sa seksualnim pojmovima. Bilo je tih nekih barova sa ukrajinkama, tamo sa kraja devedesetih, po tim manjim mjestima, ali čini se da nije neko duže vrijeme opstalo, mada je danas ipak više svega, pa se i drugačije sve predstavlja. Kad pogledaš recimo Češku, malo prije Madjarsku, pa vidiš kako to ide, shvatiš da može bolje i može drugačije sve. Treba širiti vidike, ono što valja, može da valja svuda.
 
Dali je iko imao iskustva sa ovom na istagramu KMajkic6, otvoreno na instagramu poziva na druzenje, a ima i oglas u glasniku. Uredno se javi, kaze i cijenu ali nista konkretno, a onda trazi kao dopunu pa ce kasnije vratiti.
Jos se naljuti ako joj nedas koliko trazi.
Dali je iko imao iskustva sa njom da nas ne zeza bez potrebe.
Slična bila stvar, vidim počela tamo samo instagram, pa dopuna, pa ne može, ovo, ne može ono. A prevara nekaka 95%, ma ima i 99% da je.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh