BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Evo ljudi malim istrazivanjem i doslovno 80 feninga telefona
1. Nina 066/472-934 megamarket 35 godina lakaza dogovor
2. Baba Nana balnovac 54 godine 063/605-451 za nevolju nije losa balnovac prema žovnici od semafora ide se uzbrdo
3. Djevojka 26 godina
062/633-268 ovu nezz nisam bio ,zvao sam je kaze 50 km u autu na zeljeznickoj da se nalazi
 
Evo ljudi malim istrazivanjem i doslovno 80 feninga telefona
1. Nina 066/472-934 megamarket 35 godina lakaza dogovor
2. Baba Nana balnovac 54 godine 063/605-451 za nevolju nije losa balnovac prema žovnici od semafora ide se uzbrdo
3. Djevojka 26 godina
062/633-268 ovu nezz nisam bio ,zvao sam je kaze 50 km u autu na zeljeznickoj da se nalazi
Svaka cast!
 
+372 8199 1110 monika ruskinja ekstra cura zgodna visoka , cijena 150 eura pola sata ugodna , grudi 5 , duga kosa ambijent ekstra , samo ne javlja se u zadnjee vrijeme
Pa ne javlja se jer nije više u Mostaru, bila samo par dana i tada smo pisali ovdje o njoj.
I to ti nije njen broj nego od Agencije.
 
Jel se sjeca netko od vas one sa superoglasa iz mostara sto je htjela bon unaprijed, pisalo je srednjih godina mislim
 
Interesuje me da li se iko vidjao sa ovom djevojkom, čuo sam da radi u BL, koliko sam skontao ima nekakve veze sa onom Bozanom Vujinovic sto joj je auto zapaljeno u Delti.
 

Prilozi

  • tamara1.jpg
    tamara1.jpg
    223,5 KB · Pregleda: 195
  • tamara2.jpg
    tamara2.jpg
    216,8 KB · Pregleda: 195
  • tamara3.jpg
    tamara3.jpg
    180,6 KB · Pregleda: 192
Ja sam sa Almom dogovarao ali nikako dogovoriti uvijek nesto... Bas pomalo tesko za dogovoriti... Kad je zoves ne javlja se na viber pises onds to potraje, uglavnom neuspjesno je bilo. Lidija mose proci ali definitivno nije u vinklu, za tu Selmu sam i ja cuo ali isto tako nemam pojma jel uopste to Selma ili neka od aktuelnih djevojaka... Ako neko ima neki savjet za Almu sto se tice dogovora volio bih otici
Pozdrav, da li imas broj od Alme, trenutno sam u Mostaru? I da li je aktivna jos uvijek, u slucaju da imas jos neki broj pisi..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh