BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Da li je ko bio kod ove, javila se na viber kaže da je ona na slici 100€ 1h u njenom smještaju, ne traži xbon unaprijed, djeluje mi ozbiljno, pa imal ko iz sarajeva da ode pa da javi jel to to, pa da i mi iz okoline dodjemo :)
Drug moj ovo je prevara teska.
Iskustvo od provjerenog momka.
Pozove te u stan Istocno Sarajevo, doceka te neka od dodatnih jos 30 kg, odvede te u sobu i naplati ti.
Onda izađe iz sobe i u tom momentu ulazi lik koji ti kaze da dama nece sex i da moras napustit stan.
Opasno po zivot, a kamoli nesto drugo.
 
Naletice tako na neku budalu naoruzanu ove kurve nisu normalne sta rade!!
Ja bar uvjek nosim oruzje kad idem tako da eto jedan savjet ipak opasan je to svijet kurve su cudo
 
Naletice tako na neku budalu naoruzanu ove kurve nisu normalne sta rade!!
Ja bar uvjek nosim oruzje kad idem tako da eto jedan savjet ipak opasan je to svijet kurve su cudo
Savjet ne ici u Istocno Sarajevo.
Kaže nije imao priliku da reaguje, upao frajer s pistoljem a on na krevetu ležao.
Plava sa velikim usnama napumpanim je djevojka, eto da znate.
 
Nisam znao da ima takvih varalica u glavnom gradu. Pa dobro uhvati te na foru spuštenih gaća i opljačka te, ne stigneš reagovati, napustiš stan. Ali kako on zna da se kasnije nećeš vratiti sa pojačanjem i naoružan kad već znaš lokaciju?
Mislim nije do para nego je poniženje da te tako uzimaju narkomani jebeni.
 
Nisam znao da ima takvih varalica u glavnom gradu. Pa dobro uhvati te na foru spuštenih gaća i opljačka te, ne stigneš reagovati, napustiš stan. Ali kako on zna da se kasnije nećeš vratiti sa pojačanjem i naoružan kad već znaš lokaciju?
Mislim nije do para nego je poniženje da te tako uzimaju narkomani jebeni.
Nije to glavni grad, to je Lukavica, Istocno Sarajevo, Republika Srpska.
Jebat ga ona ga navukla sa video pozivom da mu dokaze da je stvarna.
On dosao na adresu njenu, usao u sobu spavaću njenu i jbt ga ko ce znati kome je ona otvorila vrata kad je izasla iz sobe.
 
Ali hvala ti na upozorenju, zato bi i trebao poslužiti forum, a ne retardiranim pitanjima imal išta pa nabrajati selendre.
 
Nije to glavni grad, to je Lukavica, Istocno Sarajevo, Republika Srpska.
Jebat ga ona ga navukla sa video pozivom da mu dokaze da je stvarna.
On dosao na adresu njenu, usao u sobu spavaću njenu i jbt ga ko ce znati kome je ona otvorila vrata kad

Ali hvala ti na upozorenju, zato bi i trebao poslužiti forum, a ne retardiranim pitanjima imal išta pa nabrajati selendre.
Vjeruj čovjek je mogao glavu izgubit.
Zato sam i napisao, nije zajebancija.
Savjet ne ici po njihovim stanovima.
Ako joj sliku pronađe, objavit cu je.
Uglavnom plavusa, prestavlja se Lorena, ima napunpane usne, i krupna je u tijelu
 
Morate biti spremni kurve koje su navucene na drogu ce uvjek da vas napadnu ili pokusati da vas zajebu
Mnogo su se uskurcile kurve na nekoga ce naletiti ludog i zavrsice sa smrtnim ishodom ubrzo ako ovako nastave !!!
To da se desi po zapadnoj evropi odma smrt neko nekoga ubije,jer to je isto kad odete kod dilera da zavrsite robe a on vam uzme pare i zajebe vas ko picku najvecu
 
Nije to glavni grad, to je Lukavica, Istocno Sarajevo, Republika Srpska.
Jebat ga ona ga navukla sa video pozivom da mu dokaze da je stvarna.
On dosao na adresu njenu, usao u sobu spavaću njenu i jbt ga ko ce znati kome je ona otvorila vrata kad je izasla iz sobe.
Savjet ne ici u Istocno Sarajevo.
Kaže nije imao priliku da reaguje, upao frajer s pistoljem a on na krevetu ležao.
Plava sa velikim usnama napumpanim je djevojka, eto da znate.
Brate isao sam kod plavke sta serete u lukavicu dobra bgm sve bilo top …
 
Nije to glavni grad, to je Lukavica, Istocno Sarajevo, Republika Srpska.
Jebat ga ona ga navukla sa video pozivom da mu dokaze da je stvarna.
On dosao na adresu njenu, usao u sobu spavaću njenu i jbt ga ko ce znati kome je ona otvorila vrata kad je izasla iz sobe.
Brate, sacekas nju na ulici, kraj te zgrade, uzmes joj lovu i namlatis kucku
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh