BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ja smatram da tu imaju dvije opcije.
1. Da je to uradio neko koga je zavalila za lovu.
2. Da je zbog droge, pošto je poznato da ju koristi.
Ona ce svakako da naplati osiguranje, nije u minusu, ma da ja mislim da auto nije na nju uopšte.
 
Ja smatram da tu imaju dvije opcije.
1. Da je to uradio neko koga je zavalila za lovu.
2. Da je zbog droge, pošto je poznato da ju koristi.
Ona ce svakako da naplati osiguranje, nije u minusu, ma da ja mislim da auto nije na nju uopšte.
Izgleda kvalitetno vrhunski, ali komentari su uvijek brutalni... https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-b...bil-u-vlasnistvu-starlete/211115160/komentari Ako je neka cura na bilo kakvim drogama, to je užasni dodatni problem za frajera, jer one tada imaju sasvim drugačiji mozak, ne znaju razmišljati progresivno, kao da im zafali onaj dio koji shvaća šta je moralno, a šta nije, pa samo gledaju da imaju casha, a zapravo ga zato nikad nemaju, jer znaju samo da troše i potroše! Inače, da imaju normalne neke norme, mogle bi daleko dogurati sa tim izgledom! Ovako, sve do prve kladionice i osiguravajuće agencije, uz dodatnu promociju na portalima i anonimno bezdušnim komentarima.
 
Ma brate nije ona ni 50 posto uživo, kakva je na slikama. Lijepa uopšte nije i neki kvalitet, godine su je zgazile.
Svaka se kurva kocka i drogira. Ne bih sve to radile da se ne dopinguju.
Al ovoj je sad cjena skocila, to sto je neko mogao da pogine je ocito nebitno.
 
Lidija boluje od sifilisa bježi od nje!
Je li ona stvarno zaražena sifilisom, ili je ti ne možeš, pa tako kažeš. Zanima me stvarno, jer prija par dana neki moji poznanici bili su kod nje. Kaže dobro se jebe. Ali oni su toliko blesavi kad se napiju znadu i bez kondoma jebat. Volio bi ih upozorit jer oni ne prate ovu mrežu, ako je stvarno zaražena, pozz.
 
Je li ona stvarno zaražena sifilisom, ili je ti ne možeš, pa tako kažeš. Zanima me stvarno, jer prija par dana neki moji poznanici bili su kod nje. Kaže dobro se jebe. Ali oni su toliko blesavi kad se napiju znadu i bez kondoma jebat. Volio bi ih upozorit jer oni ne prate ovu mrežu, ako je stvarno zaražena, pozz.
Da, kome se kocka sa zdravljem nek ide
 
Mlada, oko 22- 23 godine, uvečer stalno na stanici, obdan zna često štopat, prema Vrapčićima ili obrnuto.
Ona traži a hoće i za 20 KM, kad nema nikoga, pa čak i manje. Ja je nisam jebava, no moja ekipa je i autu, a vodili su je i u stan.
Ja jednom pito kaze 50 km mrs tamo reko pa trebo bi je prvo okupat sta je vama ko ono sve jaše i kondoma dva nabacit.
 
A neznam sta bi ti reko nema pola zuba njusio je nisam mlada jest u bafu ja mislim zivi,malo kad da je nesretnem u putu pjeske ide u grad ili iz grada .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh