BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Poz od Elene( slona, ruzne, debele...)
Ne znam koja je svrha da tu vrijedjate i prozivate kad na svakom mom oglasu imate opis i fino istaknuto Bucka. Ukoliko vam se ne svidja imate jos mnogo cura za izabrati. To sto pisite dosao i pobjegao je laz. Svakome sam korektno i fino odgovorila. Za svoje novce jebite sta zelite, al budite kulturni. Mogu i ja da pisem o vama ovde kakve su vam "alatke" pa da se smijemo, al sam malo iznad vaseg nivoa. Jebite se, uzivajte. Manje nek vas kompleksi deru. Pozz
 
Poz od Elene( slona, ruzne, debele...)
Ne znam koja je svrha da tu vrijedjate i prozivate kad na svakom mom oglasu imate opis i fino istaknuto Bucka. Ukoliko vam se ne svidja imate jos mnogo cura za izabrati. To sto pisite dosao i pobjegao je laz. Svakome sam korektno i fino odgovorila. Za svoje novce jebite sta zelite, al budite kulturni. Mogu i ja da pisem o vama ovde kakve su vam "alatke" pa da se smijemo, al sam malo iznad vaseg nivoa. Jebite se, uzivajte. Manje nek vas kompleksi deru. Pozz
Nekome si debela a nekome si bucka... Zavisno ko sta voli..
Sa druge strane ovo je muski thread, sta ocekujes da vidis osim muskih komentara.
Pozz i tebi
 
Elenna dušo ti si kurva, a ne klijent i tebi ovdje nije mjesto.
Ti si prva stvar pusila kolegi a i meni za 50km.
A ovdje je neko pisao kako te lizao besplatno.
A ako si picka nemas sta da trazis ovdje kao ni jedna druga kurva. Radi i suti. 🤣
 
Žare ovo ti je baš jadno što pišeš i nije ni čudo što je sve manje cura na oglasima.
Imao si izbor da uđeš ili da se okreneš, niko te ne tjera, i onda dođeš i hvališ se kako si bio kod nje i šta si joj radio za 50 KM i još je vrijeđaš. Žalosno 😞
 
Pricamo realno, zato i jeste forum. I sva iskustva i situacije, U BL nikad nije ni bilo oglasa puno, ove koje su se povukle one su se povukle nakon iznosenja privatnih stvari, a ne izgleda. A o cjeni i izgledu cemo pisat i pricat o svakoj.
 
Elenna dušo ti si kurva, a ne klijent i tebi ovdje nije mjesto.
Ti si prva stvar pusila kolegi a i meni za 50km.
A ovdje je neko pisao kako te lizao besplatno.
A ako si picka nemas sta da trazis ovdje kao ni jedna druga kurva. Radi i suti. 🤣
Gdje pise da mi nije mjesto, evo i ja cu iskustva pisati. Da si sposoban i kurat ne bi dao ni 50km bio bi sposoban za dzaba naci.
 
Zna li neko nešto za ovu?
 

Prilozi

  • 20210913_232828.jpg
    20210913_232828.jpg
    197,6 KB · Pregleda: 208
  • 20210913_232602.jpg
    20210913_232602.jpg
    267,7 KB · Pregleda: 206

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh