BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

To je najobicnija procedura i ne vidim razlog zasto bi to bio problem. Sve ove skuplje eskortice ti odmah posalju slike kad ih ipitas koliko sta kosta, dosta ih je gabora tako da uvijek trazite slike ljudi kad se dogovarate, ustedite svima vremena i nepotrebnog nerviranja.
I za Malory ste pisali da je gabor.Djevojka bas super izgleda i posao radi profesionalno,naravno ko voli silikone.
Kada vidite curu na instagramu koja fotoshopira slike i uzivo ogromna je razlika.
Okrenite se oko sebe i pogledajte realnu sliku izgleda zena i muskaraca u BiH.
Nemojte ocekivati modele.Modeli idu vani da rade,ovdje ostaju prosjecne djevojke i zene,eh sad da li su profi u poslu,dok ne probas ne znas.Obicno su te prosjecne najbolje u krevetu.Iz licnog iskustva.😄
 
I za Malory ste pisali da je gabor.Djevojka bas super izgleda i posao radi profesionalno,naravno ko voli silikone.
Kada vidite curu na instagramu koja fotoshopira slike i uzivo ogromna je razlika.
Okrenite se oko sebe i pogledajte realnu sliku izgleda zena i muskaraca u BiH.
Nemojte ocekivati modele.Modeli idu vani da rade,ovdje ostaju prosjecne djevojke i zene,eh sad da li su profi u poslu,dok ne probas ne znas.Obicno su te prosjecne najbolje u krevetu.Iz licnog iskustva.😄
U kom je gradu ta Malory
 
Jel iko otvarao text uopste ili kao i obicno citamo samo naslove ?
Imam osjecaj da se ova prica oko zaraza iskljucivo svodi na rusenje konkurencije, sto smo mogli svjedociti kako to ide i ovdje na forumu…
Dakle, sluzbeno nema ni 1 registrovani zarazeni.
Također nije zabilježena povećana tendencija testiranih kako je navedeno u screenshot-u poruke.
Razvoda ima puno u Mostaru to je istina 😁
Elem ne sirite paniku i koristite jebenu zastitu
 
Jel iko otvarao text uopste ili kao i obicno citamo samo naslove ?
Imam osjecaj da se ova prica oko zaraza iskljucivo svodi na rusenje konkurencije, sto smo mogli svjedociti kako to ide i ovdje na forumu…
Dakle, sluzbeno nema ni 1 registrovani zarazeni.
Također nije zabilježena povećana tendencija testiranih kako je navedeno u screenshot-u poruke.
Razvoda ima puno u Mostaru to je istina 😁
Elem ne sirite paniku i koristite jebenu zastitu
I ako su otvorili nisu skontali sta piše. Većina naravno, čast izuzetnim momcima ovdje a malo ih je😆
 
I za Malory ste pisali da je gabor.Djevojka bas super izgleda i posao radi profesionalno,naravno ko voli silikone.
Kada vidite curu na instagramu koja fotoshopira slike i uzivo ogromna je razlika.
Okrenite se oko sebe i pogledajte realnu sliku izgleda zena i muskaraca u BiH.
Nemojte ocekivati modele.Modeli idu vani da rade,ovdje ostaju prosjecne djevojke i zene,eh sad da li su profi u poslu,dok ne probas ne znas.Obicno su te prosjecne najbolje u krevetu.Iz licnog iskustva.😄
Za Malory sam rekao da je meni gabor i inace je izgled subjektivan, npr meni je ova Rina prelijepa u licu, nekome drugom ko mi se javio u pp nije njegov tip, meni Crnka super tijelo ima, nekome je bezveze. Malory meni izgleda kao da su je pčele izujedale pa je sva otekla od plastike, a opet se neko pali na sve te filere i silikone. Ne očekujem ništa ali naravno da ću tražiti sliku da znam jel neko moj tip ili ne, ne pada mi na pamet plaćati lovu da gledam u plafon.
 
Za Malory sam rekao da je meni gabor i inace je izgled subjektivan, npr meni je ova Rina prelijepa u licu, nekome drugom ko mi se javio u pp nije njegov tip, meni Crnka super tijelo ima, nekome je bezveze. Malory meni izgleda kao da su je pčele izujedale pa je sva otekla od plastike, a opet se neko pali na sve te filere i silikone. Ne očekujem ništa ali naravno da ću tražiti sliku da znam jel neko moj tip ili ne, ne pada mi na pamet plaćati lovu da gledam u plafon.
Gledam cijene ove Malory jel neko stvarno daje 350.eura za sat???
 
Oj bgt svasta li se prica kakav hiv evo sve i da se zarazilo 100 ljudi u Mostaru mogu se kladit da se najvise troje otislo testirat
Ko da se hiv prenosi zrakom pa da se zarazi pola mostara
A i od te neke kao zarazilo se a prvi put cujem za nju
Ispade citav mostar ide u te kurve i jebe bez kondoma pa se zarazilo sve mos mislit
 
Kad ce narod shvatit da se zarazit neces cim ga stavis bez kondoma tocnije male su sanse na jedan put a na vise puta ce te potrefit i to prije sa muska na zensko nego obrnuto
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh