BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Mislis Lana?
Ja moram jedan demant za Lanu o tome sto pisete da trazi selfi i objavljuje javno prepiske i sl.
Cesto sam poslom u BL i iskustvo moje sa Lanom je sasvim ok. Ispostuje me maksimalno svaki put i nikada nisam imao ni problem ni zamjerku u vezi nje. Morate imati u vidu da te devojke rade sa raznim ljudima da ne kažem debilima, skotovima, idiotima, naravno i normalnim tipovima. Pokazivala mi je poruke, prepiske pricala o svom poslu, iskreno se divim tim ženama sta sve podnose. Ispaljujete za termine, bezobrazni ste, nekulturni, bahati, grubi itd.Zakazete termin, ne pojavite se, i ne javite se, ona gubi novac a mogla je primiti nekoga drugog.Svaka od njih ima pravila u svom poslu, ako to ne možete ispostovati nemojte maltretirati te devojke. Ponasate se kao divljaci, ako platite 100e, mislite da mozete da drndate do sutra. Zar vam nije u cilju da i ona uživa ili samo da iskali te neki licni bijes i ispraznite se.
Pametna! Svaka treba tako da radi. Budite korektni i necete imati problema sa Lanom.
Ja nisam nikad!
Ti si do skoro bio glasnogovornik Crnke a sada vidim i Lane, ne budali bolan procitan si
 
A sto saljes sms. Ona dobije 300 poruka dnevno od drkadjija raznoraznih.Mislis da ima vremena peglat se porukama. Ako si zainteresovan nazoves.
Samnom tako ne komunicira. Ja okrenem br. javi se, ako se ne javi sacekam zovem ponovo i to je to.
Nije tačno ja sam bio par puta i jednostavno zavlaci i laže i onda moraš čekati kada sačekaš kaže sto se nisi prije javi i tako to poruke debil si i nemoj smarat zato vise i ne idem,sto se tice ostalog sve je ok samo moja preporuka kondom obavezno jer se ko zna sve skime dere.....
 
Procitaj i gdje. U BiH ni jedna koja radi samostalno nije privedena.
Nema tu veze nikakve da li se radi o organizovanoj prostituciji ili o prostituciji, samosu vece kazne. Jedino st tu razlikuje, ni u cemu vise. Bilo je vise akcija na podrucju Banja Luke, npr akcija DOLAR, guglaj, ili u Sarajevu akcija CITY... ima hapsenja samo sto se to izgleda malo prati, ti ocito ne pratis :)
 
Grijesis, kao prvo ni jedna prostitutka u BiH nije zavrsi la u zatvoru haha smijesni. Evo daj primjer ako jeste. Samo ako je u pitanju organizovana prostitucija.
Kako ce prijaviti nasilje, moze kako hoce, ako je neko bio grub, napravio joj modrice, ožiljke i sl paona ako je luda jos se sama izubija dodatno i covjeku napravi problem. E to ti tako ide. Jer zene su zasticene u BiH jaro moj mi smo tu donji u svakom slucaju. Policiju zanima ko je prebio a kako i zasto to je tema br 2 ona ce reci decko mi, shema, on prostitutka, dok se to dokaze, najeba jaran. Ne pisem o porukama, nego nasilju.
Druze ti stvarno mislis da je tako ahahahahaha cuj ona ce da kaze da joj je mangup koji joj je dao po pichki al gornjoj momak hahahaha a onda momak izvadi telefon i fino pokaze prepisku i sve to pada u vodu. Pa lakse ce se on izvuci tu koji je trpao pa mu ostalo DNK na njenoj kozi nego ona vjeruj mi. On platio, guzio i zato ide kazna, a ona ide na casove Betovena u tvorza jer je prostitucija zabranjena i krivicno djelo.
 
Istina.
Moze on da vadi i karu kada se ona modricama nabuba ako hoce ili on joj cmar pocijepa. Ti mislis da policija tolerise nasilje, jesi ti lud.? Jel znas o cemu pises uopste. Kažnjivo djelo prostitucija nije zatvor nego kazna od 100 do 500 km i svaka ce to platiti, zato i svaka koja radi ovo u BiH reklamira se javno. Ne bi ni jedna, pa ni Crnka visila ovdje na forumu da je to tako kao sto ti pises. A prijavi ih anonimno sto budala dnevno seratora, kao sto seru ovdje neboj se.
 
Moze on da vadi i karu kada se ona modricama nabuba ako hoce ili on joj cmar pocijepa. Ti mislis da policija tolerise nasilje, jesi ti lud.? Jel znas o cemu pises uopste. Kažnjivo djelo prostitucija nije zatvor nego kazna od 100 do 500 km i svaka ce to platiti, zato i svaka koja radi ovo u BiH reklamira se javno. Ne bi ni jedna, pa ni Crnka visila ovdje na forumu da je to tako kao sto ti pises. A prijavi ih anonimno sto budala dnevno seratora, kao sto seru ovdje neboj se.
Joj alaj ti sanjas kad je pravljenje masnica u pitanju ahahahaha pa lik samo kaze da nije bio jedini taj dan ahahahah i eto ga pade njena spika. Ja ti gore stavio dokaz da je za prostituisanje zaprijecena kazna zatvora do 3 godine, a ti tvrdoglav pa pises da je to prekrsajna prijava od 100 pisljivih KM do 500 KM. Lupas ko maxim po diviziji. Prostitucija ti je krivicno djelo carko moj, ne ide ti tu prekrsajna prijava sa smijesnom cifrom.
 
Ne sanjam, to se desava. Nisam ja tvrdoglav nego si ti poprilično ne informisan po pitanju zakona u BiH sto se tice toga. Sve rade normalno, sumnjam da je i jedna kaznu platila a ne otisla na saslušanje, zatvor pogotovo. Dajes primjer neke Gordane iz Bg. Koja je samo privedena sa drugaricom, saslušana i pustena. Kakav pritvor, zatvor, sta pricas. Sve stranice pune, javno se reklamiraju, pa da je to tako kao sto ti pises ne bi bilo ni jedne. Ajd zdravo nemas pojma samo onaj nemoj me nervira, taman si mi bio postao gotivan haha
Jebiga, nisam ja ovdje da bi se nekom svidio i da bi me neko zagotivio haha
Ovdje sam da pokupim koji broj, odem dogovorim se ako mogu, naguzim kad me volja i to je to. Ti si pominjao parove i da sa njima kontakiras, daj broj neki ako zelis, posto i ja to furam hhhhh
A jebo kurve, i da ih zatvore ne ide meni iz dzepa nego njima. Nama jedino ide iz dzepa kad mi njima guramo.
 
Jel tko probao dog s njom?
 
MORAS se zgotiviti sa nekim da bi ti dao br parova. I sam znas ako preferira druzenje sa parovima kako to ide. Da ne daju brojeve, da rade to u strogoj diskreciji i da biraju. Kako cu ja dati nekome br ako me zamole da budem diskretan. Mogu samo ako znam da si ok. pa im preporuci da ti se jave. Neko je danas naveo ovdje kakav je forum u Njemackoj, pa procitajte malo. Pun je humora, ljudi se druže razmenjuju iskustva, ovdje samo napadanje, uvrede na nacionalnoj osnovi, uvrede ovih žena kod kojih svi idemo, rasprave, gluposti itd. Br pokupiti mozes samo sa oglasa. Niko normalan ti nece dati br. normalnih ljudi ako te ne zna. Sta mislis zasto sam ovdje sa ovakvim stavom?
Dobro, razumio sam... ništa, nema razmjene i ćao.
 
Joj alaj ti sanjas kad je pravljenje masnica u pitanju ahahahaha pa lik samo kaze da nije bio jedini taj dan ahahahah i eto ga pade njena spika. Ja ti gore stavio dokaz da je za prostituisanje zaprijecena kazna zatvora do 3 godine, a ti tvrdoglav pa pises da je to prekrsajna prijava od 100 pisljivih KM do 500 KM. Lupas ko maxim po diviziji. Prostitucija ti je krivicno djelo carko moj, ne ide ti tu prekrsajna prijava sa smijesnom cifrom.
 
Ko I svugdje u svijetu to se zove organizovana prostitucija. Makroi su izumrla vrsta zensku sa imalo mozga ne da ne treba kreten što joj uzima zaradu nego je uvlači i u organizovano sranje
 
Ko I svugdje u svijetu to se zove organizovana prostitucija. Makroi su izumrla vrsta zensku sa imalo mozga ne da ne treba kreten što joj uzima zaradu nego je uvlači i u organizovano sranje
 
Ako hajmo reci 40 cura koje su u protoku i imaju hajmo reci minimalno 5 mušterija na dan, tokom vikenda i više ispada u prosjeku sedmično opsluze 40 ljudi, mjesečno i do 200. Uz to ne paze na zaštitu neke ne sve. Koje su šanse da su se bolesti proširile u neslucenom broju posto živimo u državi u kojoj je testiranje još tabu tema. Moja procjena je da će ubrzo ovih 40 i korisnici naravno izazvati epidemiju koja neće biti sala. Sta ce tu veza i brakova raspast se još ako žene i djevojke imaju ljubavnike Omg gdje tu kraj.
 
Mislis Lana?
Ja moram jedan demant za Lanu o tome sto pisete da trazi selfi i objavljuje javno prepiske i sl.
Cesto sam poslom u BL i iskustvo moje sa Lanom je sasvim ok. Ispostuje me maksimalno svaki put i nikada nisam imao ni problem ni zamjerku u vezi nje. Morate imati u vidu da te devojke rade sa raznim ljudima da ne kažem debilima, skotovima, idiotima, naravno i normalnim tipovima. Pokazivala mi je poruke, prepiske pricala o svom poslu, iskreno se divim tim ženama sta sve podnose. Ispaljujete za termine, bezobrazni ste, nekulturni, bahati, grubi itd.Zakazete termin, ne pojavite se, i ne javite se, ona gubi novac a mogla je primiti nekoga drugog.Svaka od njih ima pravila u svom poslu, ako to ne možete ispostovati nemojte maltretirati te devojke. Ponasate se kao divljaci, ako platite 100e, mislite da mozete da drndate do sutra. Zar vam nije u cilju da i ona uživa ili samo da iskali te neki licni bijes i ispraznite se.
Pametna! Svaka treba tako da radi. Budite korektni i necete imati problema sa Lanom.
Ja nisam nikad!
👏👏👏👏👏👏
 
Moze on da vadi i karu kada se ona modricama nabuba ako hoce ili on joj cmar pocijepa. Ti mislis da policija tolerise nasilje, jesi ti lud.? Jel znas o cemu pises uopste. Kažnjivo djelo prostitucija nije zatvor nego kazna od 100 do 500 km i svaka ce to platiti, zato i svaka koja radi ovo u BiH reklamira se javno. Ne bi ni jedna, pa ni Crnka visila ovdje na forumu da je to tako kao sto ti pises. A prijavi ih anonimno sto budala dnevno seratora, kao sto seru ovdje neboj se.
Traze se vece ribe , a ne mi male koje ne zaradjujemo puno 😂😂 sirotinju ne diraju hahaha
 
Jel tko probao dog s njom?
I ovo je neka Ticurina...
Ja se javio
Odovor je
"Cao" i blokirala me
Mislim da je FEJK profil trazi da se putem xbona plate sexy slike i linkovi...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh