BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

2

Ja pokusao,na mobitelu mi je odmah bila fuj,i mi dogovorimo za veceras,toliko je iskomplicirala da nije bilo sanse da odem tamo gdje govori,imam stan prazan a ona navrla hostel,kao odes platis 20 maraka i neko ti pokaze sobu,ja kazem ok ,tu sam ajde izadji i evo ti pare i ti plati tamo pa idem za tobom u sobu,pa onda je ne mozes dobiti na telefon,pa onda ona zove gdje si pa prekine...ukratko prosla me volja nakon 20 min cimanja i poslao joj poruku da se goni u p... materinu nesposobnu i glupu
kakve su cijene u nje ?
 
pozz ekipa,bio na godisnjem u mostaru,2 jebena tjedna se nije uspijelo dogovoriti ni sa jednom za karanje,ponude su bile za sat,cijelu noc ,kako god ,sinoc u povratku sa godisnjeg kroz Sloveniju,znaci sve se dogovorilo za 2 minute,zenskanstan opremila u fullu za jebacinu,100e bio sam preko 3 sata sa njom,druzenje ,pice ,zajebancija,a ove nase olinjale krepe sto u Osu te pozivaju da dodjes i da ides uplatiti 20 km sobu😂😂😂pa kravetino Lidija organiziraj se malo seljanko sa panjevine(nista protiv panjevine osobno,uvijek je raja prava bila gore)
 

Prilozi

  • Screenshot_20230113_155008_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20230113_155008_com.android.chrome.jpg
    666,7 KB · Pregleda: 383

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh