BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ako ima neko broj od neke iz Bihaca ili okolice nek posalje,ili ako ima neka dama da cita forum nek se javi,sve po dogovoru.Diskrecija zagarantovana.Unaprijed hvalaa.
 
Dobro ljudi hoce li se ovaj forum opet pretvoriti u prepucavanje do granice da administratora treba opet kontaktirati ili ? Taman smo kolko tolko pripitomili ovog sto mi je ukrao "nickname" iz Mostara, sad odjednom par novih slucajeva na forumu. :rolleyes:
 

Sve preporuke, platio sam 150e za 40 min, na kraju bio skoro sat vremena. "Mana" mala što ne zna engleski skoro nikako pa u pauzi između 2 akcije malo sam tipkao nešto na telefon uz njen oral. svidjelo mi se to što se trudi bukvalno cijelo vrijeme da se nešto radi, baš je aktivna. Poze sve mogu, oral bez kondoma je sama krenula iako je navela u poruci da radi samo sa.

Izgled 8/10
Oral 9/10
Sex 9/10
Ukupni dojam 9/10

Ponovio bih sigurno da ne moram 200 km u jednom smjeru vozit :D i da, malo me iznenadilo kad sam ušao ima joj cimerka sjedi gleda tv pa mi to čudno bilo ( da sam pripit došao zvao bih i nju vjerojatno😆)
Nije joj to cimerica, nego sestra. Ona da i u guzu. Predobro izgledaju obe. Al je tebe namagarcila za cijenu. Ja bio pola sata za 40€
 
Samo naprijed, samo dajes vise materijala da te banuju.(y)
Vidis da se zajebava. Prijavite ove sto napadaju pola foruma i vrijedjaju. Mene nazivaju budalom, idiotom, životinjom samo zato sto imam vise uspjeha od njih. Dva puta pises prijavit ces. Ako ces nesto uradit uradi, nemoj prijeti jer to je kukavicki. Samo ne znam na osnovu cega prijavljujes, jer u tom tvom "slucaju" treba banovati pola foruma.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh