BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Preporuka za Maju
Dogovor lagan, solidan engleski, prostor u centru grada, slike su realne, lijepa guzata i sisata brazilka, dočekala me nasmijana i pozitivna , nije požurivala i trudila se da ugodi.
 
Samo da ne ispadnem supak da necu da saljem info,stvarno sam podjelio informacije sa 100 ljudi,bojim se da nebi ispala neka frka da se prepadnu djevojke
 
Ja opet smatram da nije ok da se iznose prava imena javno, a pogotovo ne imena žena sa oglasa i to šta ko radi i nesto šta je ona vama rekla.
Ovaj forum je izgubio smisao.
 
Ja opet smatram da nije ok da se iznose prava imena javno, a pogotovo ne imena žena sa oglasa i to šta ko radi i nesto šta je ona vama rekla.
Ovaj forum je izgubio smisao.
Slazem se sa Zarom. Ne treba im ugrozit egzistenciju ni izlozit prozivkama. Nama je dobro to sto rade, i trebamo pazit i mi njih i one nas. I to je to. Jednostavno. Ne treba bit zlocest.
 
Slazem se sa Zarom. Ne treba im ugrozit egzistenciju ni izlozit prozivkama. Nama je dobro to sto rade, i trebamo pazit i mi njih i one nas. I to je to. Jednostavno. Ne treba bit zlocest.
Ma cim ona u BL trazi 150 -200 eura i jos ti kaze mozes svrsiti jednom, dva puta, pola puta, milion pravila ... To odmah imena treba objaviti da znam koja uobrazena derista da zaobidjem.

Kod nas sve naopako... zivotni standard svaki dan sve veci, plate stalno iste... Kobajagi' kurve vidjele pa prepisale.
 

Ma cim ona u BL trazi 150 -200 eura i jos ti kaze mozes svrsiti jednom, dva puta, pola puta, milion pravila ... To odmah imena treba objaviti da znam koja uobrazena derista da zaobidjem.

Kod nas sve naopako... zivotni standard svaki dan sve veci, plate stalno iste... Kobajagi' kurve vidjele pa prepisale.
Slazem se da su napicile cijene u nebo, pogotovo sa pustim uvjetima sa njihove strane definitivno ne vrijedi toliko.
 
joj ljudi da vam se jos kunu u poštenje npr???
Mislim da je kurva uvjek bilo i bit ce zanimanje za jake zene...one koje mogu da prezive socijalno lincevanje... ove danas polome nokat pa jao meni... il si kurva il nisi nema izmedju..
Slazem se sa Zarom. Ne treba im ugrozit egzistenciju ni izlozit prozivkama. Nama je dobro to sto rade, i trebamo pazit i mi njih i one nas. I to je to. Jednostavno. Ne treba bit zlcest..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh