BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

A evo i odgovora na upit što sam dobio od njih:
Laufhaus is free and in the bar is 10€ one drink or 40€ as much as you want. The rest you have to speak with the girls-between 70 and 90 for half an hour.
 
Stručnjak, jel tebi neko rekao da ako si glup ko kurac ne znači da znači da odišeš seksipilom? Dokle god ima jadnika i paćenika koji će za malo pičke dati 250 eura i ovi domaći odroni i grobovi će lupati cijene, ali to takvi kao ti neće i ne mogu da skontaju zbog navedenog "seksipila".
 
Stručnjak, jel tebi neko rekao da ako si glup ko kurac ne znači da znači da odišeš seksipilom? Dokle god ima jadnika i paćenika koji će za malo pičke dati 250 eura i ovi domaći odroni i grobovi će lupati cijene, ali to takvi kao ti neće i ne mogu da skontaju zbog navedenog "seksipila".
Opet ti pajseru sa tim svojim pametovanjem, idi bolan na kamenjarske forume pa tamo liječi svoje frustracije a ne ovdje.
Nemaš marke u džepu za kafu a šalješ upite curama koje koštaju 200-300 eura pa ti cijeli svijet onda kriv.
Ajd' razguli...
 
Ojoj vide jalijaša, čim ga čovjek spusti odmah kreće ona "Ta će on, joj vid mu glOve".

Kao prvo papak , para sigurno ima više nego ti i baš zato što ih imam ne volim da ih bacam okolo, što bi se reklo cijenim svaki dinar. Kao drugo jedini ti ovuda liječiš frustracije i govoriš ljudima "ta ti znaš", a ne znaš gdje si šupalj. Takvi se hvale da ga vade samo kad pišaju, a u stvarnosti da im nije neta drkali bi na katalog ženskog donjeg rublja.

Razumijem ja vas što ste šljegli iz pripizdina u grad, jer da krave gaće nose većina vas pičke ne bi vidjela, pa vam je sve okupano i obrijano sad premija. Navike i kompleksi teško umiru ;)
 
Evo ova nije fake , vrhunska cura , ista kao na slikama i videu , i nisam dao 180 e za pola sata .
E ovako volim kad me demantuju :) Ako nije tajna podijeli sa nama malo detalja oko susreta, kolega.
 
Ojoj vide jalijaša, čim ga čovjek spusti odmah kreće ona "Ta će on, joj vid mu glOve".
Ja koliko vidim ti si ovdje donji a ne on, čovjek te je u par rečenica spustio na dno dna i to toliko da si se em zapalio kao Hepo kocka em isfrustrirao toliko da ni sam ne znaš od muke šta si pisao i lafo vrijeđao da nema niđe veze sa vezom
Sorry pajdo ali to su činjenice pa se nemoj sada i na mene naljutiti i početi bljuvati vatru ala niđe veze sa glOvom.

Živio ti nama @Richard Sharpe aka Austin.
 
Po čemu me spustio života ti? Ako on ima para na bacanje okolo, njegov problem, a ne da drugima govori "ta ti znaš aj razguli", što mu je 99% upisa na forumu. Tipični mahalaški kompleksaški upisi.

Živio, ševio i sve nas oduševio i ti @Borke .
 
Pozdrav imali itko brojeve od zena iz Mostara i Hercegovine za sex ako ima da mi kaze
Ako niste uspjeli ništa pronaći javite mi se u pp ja ću vam dati jedan jako kvalitetan kontakt sa područja Mostara kojeg nema ni u oglasima niti na bilo kakvim slučnim javnim mjestima.
Naravno, ako ste ozbiljni i niste neki šarlatan koji bi samo piskarao i trošio vrijeme djevojkama kao što je 90% ovdje na forumu zgubidana.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh