BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Tužno je vidjeti koliko vas ovdje uopšte ne zna ništa o polnim bolestima.

Evo par mitova da vam razbijem ako niste znali:

1. Kaže pušenje bez seks sa kondomom, to je sigurica. Pa i nije baš. Sifilis, gonoreja, hepatitis A i B i još neke urološke infekcije se MOGU prenijeti putem oralnog seksa. Dakle ako mislite da samo zato što jebete sa kondomom a pušenje je bez da ste sigurni, varate se, jer niste. Teoretski i HIV se može prenijeti pušenjem, ali u praksi slučajevi su jako rijetki.

2. Ako se dobro osjećate i nemate simptome, ne znači da nemate polnu bolest. To je caka kod polnih bolesti, jer da se manifestuju kao gripa, davno bismo ih izliječili. Problem je što se simptomi nekih polnih bolesti mogu pojaviti GODINAMA nakon prvobitne zaraze. Da, ako imate sifilis, ljudski papiloma virus, HIV, mogu proći GODINE prije nego što osjetite bilo kakve simptome.

3. Jedini način da se odgovorno može reći da se nema polna bolest je testiranje, jer ako se dobro osjećate to je nerelevantno. Ja sam koronu 3 puta fasovao, nikad nijedan jedini simptom nisam imao. Nažalost, ko zna koliko sam ljudi zarazio u neznanju. Isto je sa polnim bolestima.

4. Ako praktikujete ovaj sport, neovisno o tome da li nudite ili kupujete usluge, redovno testiranje je nešto što ste dužni uraditi prvenstveno sebi, pa tek onda drugima, jer niko ne zaslužuje da fasuje nešto radi vaše neodgovornosti. Žene ovaj posao rade jer dobro mogu zaraditi, muškarci ovo rade iz užitka. Ni pare ni užitak nisu vrijedni zdravlja, kako vašeg tako ni tuđeg.

5. Testiranje na polne bolesti je anonimno i vaši rezultati su samo vaši. Ne postoje tragovi testiranja u medicinskim zapisnicima, a ukoliko imate polnu bolest, vaša šifra je zaključana u elektronskim kartonima, i vaša privatnost ne može biti kompromitovana.


Nemojte se praviti budale i prosipati gluposti. Ako se bojite da neko ima polnu bolest, nemojte ići/nemojte mu nuditi usluge.

Higijena nisu vlažne maramice već redovna kontrola vašeg zdravlja.
 
Poz svima,sad naletih na jednu iz Bihaca.javim se kaze 90 KM bon al doneses na ruke.Ne znam dal je i to neki vid laznjaka?.Vase misljenje.Ko zeli kontakt nek se javi
 
Ne kontam koji se kurac smiješ i šta je smiješno,ako ti trista ljudi kaže da je prevara i još ti napišem u pp da jest,i ti kao duhovit.Uzmi tetkinu,naninu,sve moguće penzije,uzmi dječji doplatak,pomoć sa biroa,i sve stavi na jedan par u kladionici...jel' jasnije sad
Evo još jasniji da budem...ili imaš 12 godina ili si glup do bola,pa izaberi
 
Cao raja, nek mi neko posalje sliku crnke u DM il nek objavi ovdje da vidimo valjal cemu
Moju sliku nema niko sem mene i nisam javna da hocu da budem javna ne bih se krila ovako... i nema potrebe da se javno obbjavljuje jer svi imamo porodice tako da eto sad znas 🙃
To sto neke djevojke ovo rade , svaka radi iz nekog razloga ma koji to bio pa nas ne treba stavljati u isti koš.. a i treba malo postovanja i diiskrecije.. jbg
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh