BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

ma to su sve debilke, a ove sto su čemu, nabiju cijenu neku nerealnu
ja sam u Zg išao na masaze, 200kuna, 4 mlade pice, biraš
doduse prije 4 godine
Ali i tad su gaborke u Sa tražile 100km
 
ima ta neka i na otoci...nisam bio ali sam pokusavao dogovoriti...dalje od rucne zavrsnice nisam uspio...ako je neko bio nek podijeli iskustva...na viberu je tamara
 
Molim vas još jednom sve da mi se ne javljate sa nekim glupim zahtjevima i brojevima do kojih svi mogu doći kad požele. Shvatam da one prave brojeve ljudi čuvaju samo za sebe, ali ima ovdje na forumu svjedoka koji će da potvrde da sam dobar broj ispoštovao dobrim brojem. Takođe, ako ko od djevojaka prati može da se javi. Nisam zahtjevan, ali stvarno ne mogu i ne želim kod svakojakih. Bez ljutnje. Za članove foruma još jednom, molim vas sve, ako mi se odlučite javiti u pp, bez gluposti i smaranja.
 
Muz i ja trazimo jos jednog tipa da nam se pridruzi u sexu.
Da svi jedni drugima ustedimo vrijeme, par stvari - hard sex, znaci ako ne jebes jako nemoj mi oduzimati vrijeme na javljanje.
Tvrd kurac! Nemam ništa od njega i ako je 20cm ako je mekan.
Dalje - top izgledamo oboje, tako da i od trece osobe ocekujem minimalno solidan izgled, ne mora biti top model ali da ne moram bas izbjegavat da ga pogledam.
Onda - prostom recenicom , zelim da primim dva kurca u isto vrijeme, ne planiram ni pusiti ni drkati onome ko dodje. Dirati moze on mene, a ja gore navedeno necu. Znaci trazimo ga da on zadovolji mene, zajedno sa mojim muzem, a ne da ja zadovoljavam njega.
Da utvrdimo - cisti hard sex, soft varijante ne.
I zadnje - lijepo vas molim da razmislite da li su vase mogucnosti iste kao i vase zelje. Jer dolaskom sa mekanim k ili ista suprotno od gore navedenog samo gubimo vrijeme svi, a i bezveze ce bit neugodan razlaz.
Eh eto, ako ima neko da se uklapa u napisano nek se javi pa cemo dalje privatno, najbolje vec veceras da se vidimo. Blizu Trebinja :D
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh