BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ko traži za Tuzlu i okolinu imate ovu
 
Nako kraćeg puta u Sarajevo:

- Bake na rajlovačkoj cesti se počele šminkati. :) Konkurencija, jbg.
- Crnka nije odgovorila na poruku. Vjerovatno zauzeta...
- Mimy - bon
-Ela se kasno javila, već dogovorio...
- Koliko pišete o onima kod Bosmala umalo nisam pokušao pokupiti djevojku koje samo čekala nekoga. Srećom, pogledala me je prestrašeno kad sam joj prišao pa sam samo produžio i pravio se da mi je bila na putu.
- Amela 7-8/10, nikako da se odlučim. Malo je punija, ne liči na slike ali sve poene što je tu izgubila nadoknadila je kasnije :) Definitivno preporučujem.
- koliko pišete o onima kod Bosmala umalo nisam pokušao pokupiti djevojku koje samo čekala nekoga. Srećom, pogledala me je prestrašeno kad sam joj prišao pa sam samo produžio i pravio se da mi je bila na putu.

Fin grad Sarajevo...
 
Ko traži za Tuzlu i okolinu imate ovu
bio sam ja sad, završio prije 10min, meni je ova viktorija top iskreno, guzica ogromna sise poveće, da mi da je okrećem ko krme na ražnju svaki put, topla preporuka od mene, tuzla centar, drka kurac onim plastičnim jajetom ko voli te stvari, stan lijep ugodna atmosfera
 

Možda je i Alma, više sam gledao nego slušao :)
ova alma druže bolje je drkat, prije sjećam se ja mlađi bio dosta javim se kaže lokacija dolac malta 100km može sve i anal, u faci odron, tad je bila stara i gadna, mogu mislit na šta sad liči, tijelo ko frižider, al najviše mi smeta jer ima 20 oglasa pod raznim imenima i svaki put ona se javi, davna vremena dok je i maryann radila na hrasnom i svake sedmice dovodila studentice iz zenice, viteza, dok su albanke bile kod praonice u nedžarićima i dok je crnka bila u lukavici, vrijeme leti drugovi moji
 
Tražim jednu djevojku. Ima leptira ili nešto poput krila iznad dupeta. Baš se dobro jebe i radi sve.
Djeluje kao narkomanka. Ako neko ima neki info može i pp
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh