BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav, novi sam ovdje ... Ako je neko voljan da posalje br. od neke cure iz Sarajeva (da nije iz oglasa i sl) ... Mogu dati neke preporuke cura sa IG ...
 
Selma Srebrenik jel neko bio s njom da kaze svoje iskustvo? I da li ima neko nesto za Tuzlu i okolinu nek se javi u PP kako bi razmjenili?
 
Selma Srebrenik jel neko bio s njom da kaze svoje iskustvo? I da li ima neko nesto za Tuzlu i okolinu nek se javi u PP kako bi razmjenili?
-selma ako je plava malo deblja bio sam ja s njom, odlučno puši, svršavanje u usta, liže šupak
-nina 40 godina kod bcc u novim zgradama, jebe se dobro, starija žena, superolgasi
-ona sa superoglasa druga 25 godina, romkinja, dobra guza, njen smještaj
-lunablack 20 godina, radi sve što hoćeš i što joj kažeš. ok cura, ima broj i mail na forumu
-često dolazi lana iz banja luke, sa njom dolaze i dva transvestita uvijek budu gore u mellain svo troje, cijena paprena za lanu, transvestiti po 100km, cityoflove oglasi
-možeš pokušat i na šićkom, nekad bude starijih žena romkinja, nekad mlađih romkinja, to ko voli i koga nije strah kraj ceste jebat jer vozaju drotovi, 50km

to je što ja znam za tuzlu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh