BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Das broj fino kazes ne govori otkud ti broj i onda se nadje levat izlaprda se....sad dobijam poruke gdje me djevojke napadaju i psuju. I onda ti dadni nekome...
Upravo to! Ja sam bar za sada imao sreće s tim, jer pokušavam u prepiskama baš to dogovoriti i procjeniti ko zaista može dobiti broj. Ima korektnih likova ali ima i brojeva koje se jednostavno ne mogu ni sa njima podjieliti, komplikovani su to odnosi...
 
Upravo to! Ja sam bar za sada imao sreće s tim, jer pokušavam u prepiskama baš to dogovoriti i procjeniti ko zaista može dobiti broj. Ima korektnih likova ali ima i brojeva koje se jednostavno ne mogu ni sa njima podjieliti, komplikovani su to odnosi...
Sto je najgore ima nacina lijepo se javis kazes dobio od poznanika kaze bili ste skupa ako je greska ispricavam se ali ne lik sve izbofla kaze ime a slucajno isti nick na forumu i viberu djevojke skontale normalno i jos ih poceo vrijedjati. Brate javi se i to je to ako su zainteresovane javit ce se...bas ima papana
 
Sto je najgore ima nacina lijepo se javis kazes dobio od poznanika kaze bili ste skupa ako je greska ispricavam se ali ne lik sve izbofla kaze ime a slucajno isti nick na forumu i viberu djevojke skontale normalno i jos ih poceo vrijedjati. Brate javi se i to je to ako su zainteresovane javit ce se...bas ima papana
Stvarno ne razumijem zasto odavati takve podatke . Pa svi mi trazimo diskreciju u svemu tome. A o vrijeđanju dama noci da ne pricamo . Kralju ako ti je skupa ili ne zeli kontak sa tobom .. jednostavno se pomiri sa cinjenicom
 
De ba druze ne pravi se fin cura kurva ima 5-6godina svi je mogu poznati po tetovazama kad dodjes kod nje nadrogirana mrzovoljna picka suva kao barut jednom rjecju dno dna od usluge a umisli da je neko i nesto
Koliko ka vidim, ONA je ipak neko i nešto... A momcii su suvi ko' barut!
 
Samo neko prepucavanje na ovom forumu! Kao budala gledam hoće li se pojaviti neka normalna informacija da opalim neku normalnu za razumnu nadoknadu ali izgleda teško da na ovom forumu obitavaju ljudi koji poznaju takve... :) Nikako mi nije jasno zašto svi imate toliki ego...
 
Samo neko prepucavanje na ovom forumu! Kao budala gledam hoće li se pojaviti neka normalna informacija da opalim neku normalnu za razumnu nadoknadu ali izgleda teško da na ovom forumu obitavaju ljudi koji poznaju takve... :) Nikako mi nije jasno zašto svi imate toliki ego...
Ako si iz BL, javi se u PP... Te normalne informacije nisu javno dotupne, ako hoćeš po razumnoj cijeni da se provedeš...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh