BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Koje su to platforme ?ako nije tajna ppsto si upucen a ima nas koji nismo .Hvala 👍
Ma stvar je više u tome da je to dio čara, dio igre, da sami istražimo i onda možda uporedimo s nekim drugim koji možda isto traže te bludnice da ih razbludimo. Platforme, odnosno web stranice ili možda novinski oglasi na kojim se može naći rubrika koja prati taj interes. npr SECRET HOSTESS ili EROS GIRL GUIDE.... Recimo, meni je neko dao neki broj, kao cura je tako dobra, sve 100%, ali meni je bilo drama, čak i loše. Jako je teško procijeniti šta je nekome zapravo dobro, koja je za preporuku. A opet shvatam da je nešto manje nekog oglašavanje za regiju Tuzla, što onda otežava samu pretragu.
 
Profil:

Diskrecija1991​

Ne nasijedajte, posle nekoliko mailova koje sam razmijenio sa njom, kaze: Novac ne uzimam na ruke, Koga ne znam uzme vaucer (x bon) slika da je uzeo i nadjemo se na dogovorenom mjestu za druzenje.
:)))) Pa neznam dal one misle da ima jos imbecila koji ce im kupovati te bonove,vaucere ili sta vec, ili ih stvarno ima koji kupuju.. Pffff
Da, jako je teško procijeniti jel stvarni oglas ili neko samo proba raditi glupe mega prevare. Važno je da ne padneš u trans erosa, da stalno si nekako svjestan moguće prevare, pa se pazi da te ne navuku na suludu potrošnju. Jer one će eto reć da ako te ne zna, nema ni novaca. A nikog ne znaš.
 
Je li iko bio sa ovom iz Sarajeva, cjenovnik ok, izgled ok,netrazi unaprijed nikakvu uplatu.... Posto ja bas nisam iz Sarajeva ima li ko da proba pa da javi jel sve ok 😁

Evo kontakt, 066219249 na moj upit poslala mi je i sliku na viber bez probleme,
Usluge :
1.Klasicni sex – 70 KM
2.ANALNI SEX – 120 KM
3.EROTSKA MASAZA – 50 KM
4.VIDEO POZIV TRAJANJE POZIVA 1H 50KM
5.SLIKE PO KOMADU 25KM ( SLIKE SA SEXY RUBLJEM ILI BEZ PO VASOJ ZELJI )
Prevara brate.. pa zar je moguce da u Sa ne mozes naci djevojku za druzenje ? ??
 
Ma stvar je više u tome da je to dio čara, dio igre, da sami istražimo i onda možda uporedimo s nekim drugim koji možda isto traže te bludnice da ih razbludimo. Platforme, odnosno web stranice ili možda novinski oglasi na kojim se može naći rubrika koja prati taj interes. npr SECRET HOSTESS ili EROS GIRL GUIDE.... Recimo, meni je neko dao neki broj, kao cura je tako dobra, sve 100%, ali meni je bilo drama, čak i loše. Jako je teško procijeniti šta je nekome zapravo dobro, koja je za preporuku. A opet shvatam da je nešto manje nekog oglašavanje za regiju Tuzla, što onda otežava samu pretragu.
Ti mnogo pametujes, ako neko trazi preporuku das mu je ako imas ili ne das, ne pametujes jer niko nije pitao za misljenje nego za preporuku.. a 'SECRET HOSTESS ili EROS GIRL GUIDE' su isto sto i hrpa drugih stranica gdje se uglavnom vrte iste ribe i isti oglasi od cega je veci dio samo pokusaj da izvuku xbon ili kakvu uplatu unaprijed.. ko imalo duze prati te stranice i te cure, zna ih sve napamet :)
 
Ti mnogo pametujes, ako neko trazi preporuku das mu je ako imas ili ne das, ne pametujes jer niko nije pitao za misljenje nego za preporuku.. a 'SECRET HOSTESS ili EROS GIRL GUIDE' su isto sto i hrpa drugih stranica gdje se uglavnom vrte iste ribe i isti oglasi od cega je veci dio samo pokusaj da izvuku xbon ili kakvu uplatu unaprijed.. ko imalo duze prati te stranice i te cure, zna ih sve napamet :)
Potpuno ste u pravu.
 
a evo malo i o ovom oglasniku, haj neka mi neko objasni odakle ovome boot-u moj email sa kojim sam se registrovao ovdje :)
 

Prilozi

  • 1111net.JPG
    1111net.JPG
    33,4 KB · Pregleda: 166


Neko bio sa ove dve?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh