BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ko god u sarajevu proba jebat ehlimanu, najebo je. Ukrast ce vam nesto kako god ili pobjec kad date pare!
Tako je! 060-309-6203 i 060-302-6958. Tehnički gledano SMEĆE ZADNJE!!! Radi u paru sa loverboy makro likom, čini se Damir Dervišbegović se zove lik, e ako nije neko drugi. nek se sam javi! Dakle, dogovorite sve i onda ona zapravo dok se ševi prati i snima položaje kako bi vam opljačkali stan! To je ozbiljan kriminal i neka svi budu na oprezu. Nešto malo radi handjob, nema blowjob, to ne voli. Dakle, na pola akcije sjeti se da vam predloži da ide sić u auto da donese neke gacice ili uvijek smisli nešto, nazove tog lika, pa kaže da bi ona sada da dodje i prijateljica u troje, a onda s lovom koju na zahtjev dobije odlazi u noć, pa čim izadje, blokira vam broj! Čini se da ima neku zaštitu od policije, jer niko se tako nahato ne ponaša! PRAVILO JE DA NE DAJETE UNAPRIJED NIŠTA I NIKAD! A posebno sa ovako neodogovrnim djevojkama koje rade sa skrivenim zagomdžijom koji vas pljačka! Izgleda da ta cura je u nekoj ovisnosti od njega i onda se tako sjetili da krad. SVAKA CURA KOJA RADI ISKLJUČIVO OUTCALL TREBA DA BUDE SKENIRANA JER SE 99% RADI O KRADJAMA!
 
Ko god u sarajevu proba jebat ehlimanu, najebo je. Ukrast ce vam nesto kako god ili pobjec kad date pare.
To su sve izgleda maksimalno uvježbani trikovi. Recimo, ako slučajno zatražiš pare nazad, a ona krenula izaći s lovom, počne vikati i derati se, susjedi okolo se snebivaju kad ona vikne - VRATI MI NOVAC IZ DŽEPA!!!! NE DIRAJ ME!!!! Ispadne još da ti nju kradeš, hej! Meni se čini da taj makro njen to sve štima, oni razgovaraju kako će prevariti svakog od klijenata posebno. Taj njen lik gubi na EURO-2020 kladionicama i onda šalje ''svoju'' djevojku na radne zadatke i obaveze! Katastrofa! Užasno nemoralni likovi koji nemaju namjeru da se bave ovim poslom, nego da rade smišljene kradje! Totalni oprez!
 
Je li iko bio sa ovom iz Sarajeva, cjenovnik ok, izgled ok,netrazi unaprijed nikakvu uplatu.... Posto ja bas nisam iz Sarajeva ima li ko da proba pa da javi jel sve ok 😁

Evo kontakt, 066219249 na moj upit poslala mi je i sliku na viber bez probleme,
Usluge :
1.Klasicni sex – 70 KM
2.ANALNI SEX – 120 KM
3.EROTSKA MASAZA – 50 KM
4.VIDEO POZIV TRAJANJE POZIVA 1H 50KM
5.SLIKE PO KOMADU 25KM ( SLIKE SA SEXY RUBLJEM ILI BEZ PO VASOJ ZELJI )
 
Ima neko broj što ide se na preoruku kod žene ili djevojke. Okolina Bijeljine ili Brčkog. Može i Srebrenika i Tuzle. Ne mogu da vjerujem da nema ili nema ljudi koji imaju te brojeve na stranici. :D
 
Ima neko broj što ide se na preoruku kod žene ili djevojke. Okolina Bijeljine ili Brčkog. Može i Srebrenika i Tuzle. Ne mogu da vjerujem da nema ili nema ljudi koji imaju te brojeve na stranici. :D
Ma u suštini se preporuka smatra nekim povjerenjem. Zašto da ti daju brojeve ako su ih sami izborili? Meni to nije baš jasno, pa i gušt je baš da sam nadješ neku koja ti je od povjerenja, a ne da samo dobiješ broj. One se na raznim platformama oglase, a na tebi je da upratiš kad trebaš.
 
Ma u suštini se preporuka smatra nekim povjerenjem. Zašto da ti daju brojeve ako su ih sami izborili? Meni to nije baš jasno, pa i gušt je baš da sam nadješ neku koja ti je od povjerenja, a ne da samo dobiješ broj. One se na raznim platformama oglase, a na tebi je da upratiš kad trebaš.
Koje su to platforme ?ako nije tajna ppsto si upucen a ima nas koji nismo .Hvala 👍
 
Profil:

Diskrecija1991​

Ne nasijedajte, posle nekoliko mailova koje sam razmijenio sa njom, kaze: Novac ne uzimam na ruke, Koga ne znam uzme vaucer (x bon) slika da je uzeo i nadjemo se na dogovorenom mjestu za druzenje.
:)))) Pa neznam dal one misle da ima jos imbecila koji ce im kupovati te bonove,vaucere ili sta vec, ili ih stvarno ima koji kupuju.. Pffff
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh