BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Neko je pisao temu za ove nase dame od 300e pa nadalje sto jebe uzi krug ljudi. Prije nekih dva mjeseca bio sam pozvan na jedan event u jednom hotelu, tj. Godisnjica firme je bila i oko 22h je ostala raja koja voli popit, par momaka i ljudi iz tog preduzeca, svega nas 20ak. Nakon nepunih sat vremena dodjose 2 prepicke, druge dvije onako nije neka pljacka, al uz ove idu i one u taj krug ljudi da im se poigraju s kurcevima. Dvije djevojke su mi nalijetale na tiktoku jedno vrijeme. Sutra ujutro zovem lika kaze to je roba koja se gotivi za vece pare. Placaju se kirije djeci skolarina itd....

E to je taj krug ljudi. Nisu to oni sto potrose 50 KM u izlasku. Nego onaj krug ljudi sto narucuje Moet i one čontre sa ledom i Red bulo ima kojima ceh bude 1 k + za pice i jos 1k + za koku . Ako vec ne pokupe neku sponzorusu onda plate ove eskort djevojke ali prave eskort koje uzimaju isto Hiljadarku i vise...
Ima ta ekipica kojoj se ne isplati vise da putuje vani da radi eskort jer su i u Sarajevu sebi obezbjedile klijentelu.
 
066/740/280 ja dogovorio prošle sedmice kad dodđem u Sarajevo, kaže ona 100 eura sat, pola 50. Posla slike, regulara, dobra riba, jučer joj se javljam, kaže s obzirom da si novi klijent , uplait bon 100 KM, pa dođi i posla lokaciju. Kontam ja sinoć Konferencijska liga, ma reko čućemo se 😂
 
Sijeca li se neko Barlotija ?
Mislim tamo sam prvi put sreo djevojke u izlasku. Ono par dana prije guzio u stanu za 100 KM kad ono vidim glume neki nivo .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh