BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Forumasi da vas brzo obavjestim i nestanem. Dobio sam informaciju da ovaj forum i topic vezano za BiH uveliko cesljaju domace agencije, MUPovi oba entiteta, a narucito Sipa. Bez medija se sve odvija, kao da se ne dize prasina, a palo je do sada kao bruku ljudi, kako klijenata tako i "ponudjacica". Iz prve je ruke info, pa kako god ko hoce neka shvati. Moglo bi se nadrljati dobro. Poz.
Bježi ba druže, mani se te priče...ako te strah ti se odjavi odma i razguli...selam
 
Kakav je osjećaj kada te izopći vlastita porodica, kada ti saznaju da se prostituiraš, pa niti ti pišu, niti zovu, pa plačeš sama u stanu, pa se moraš kljukati anti depresivima i rakijom da bi zaspala?
De ba druže, jel mo'š bit' tolika pukotina da praviš svako malo drugi profil na forumu?
Druga stvar, zakačuo si se za Crystal ko imigrant za kamion i nikome ovdje nije jasno koji je tebi kurac pa se toliko trudiš da degradiraš curu. I gle vraga, ne uspjeva ti al' nimalo!
Ohani malo, dosadan si ko proljev bolan ne bio!
 
Iz Sarajeva, ima li neko iskustva sa njom?
Više imena ali je uvijek isti broj
 
De ba druže, jel mo'š bit' tolika pukotina da praviš svako malo drugi profil na forumu?
Druga stvar, zakačuo si se za Crystal ko imigrant za kamion i nikome ovdje nije jasno koji je tebi kurac pa se toliko trudiš da degradiraš curu. I gle vraga, ne uspjeva ti al' nimalo!
Ohani malo, dosadan si ko proljev bolan ne bio!
Kako ne uspijeva oplakala je i počela rakiju tući.
 
Crystal po meni ti ovdje nisi nimalo normalna majke mi, tebi ako je užitak po forumu visiti i ulaziti u rasprave sa ovakvim tipovima svaka čast, uživaj u životu kad ti se može mani se ovog ne znam ni što si ikako pravila nalog kad bi i bez ovog imala klijente, forum nema nikakvog smisla bukvalno, ovdje nema ukupno 20 recenzija, da se da neki dobar kontakt djevojke za koju se ne zna kao što sam ja uradio neki dan za djevojku iz Sarajeva, i za kraj ako želite da oglupite udjite na ovaj forum da čitate, ugodna večer svima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh