BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Meni je bila arogantna i nisam ni isao...ranije jednom pisao htjeo je nazvat...kaze samo da pisem preko vibera, ja kontao prevara i nisam ni otiso..., poslije od poznanika cuo da je o.k.., ja se javio ona pocela nesto srärst ja je otjero u PM...ranije je bila 150 KM sad trazi 200 KM onde je preko puta Bingo City Centar
Odakle je cupi?
 
Ne želim da opisujem svije emocije u tom trenutku o uopste u taj dan. Koga boli kurac
Nego si postavio zanimljivo pitanje i evo čekam da raja nešto ispriča
Evo posto su mog bracalu Lautara banovali s foruma ja cu ispricati njegov dozivljaj s jednom starijom kuravom..ka'e brate moj pusi ti ona meni kad najednom joj ispade proteza glava joj ode rego a zubi sletise do jaja..spade kita i kraj jbg nije se dalje moglo..hahah
 
Evo posto su mog bracalu Lautara banovali s foruma ja cu ispricati njegov dozivljaj s jednom starijom kuravom..ka'e brate moj pusi ti ona meni kad najednom joj ispade proteza glava joj ode rego a zubi sletise do jaja..spade kita i kraj jbg nije se dalje moglo..hahah
Ovoj sam brijao pičku i svršila od brijanja to je pali
 
Bio maloprije u BL kod Anite, Pamele Pamelo i Aline njih dve su zajedno na gajbi. Sta reci to nisu one dve sa sajta to su takva dva krampa malo je reci. Nemojte se smarati dopisivanjem sa njih dve nije vrijedno. Ipak ko hoce cijena moze dole, ja vala ne bi ni dzabe da mi daju.
Potvrđujem, otišao sinoć da vidim hoće li mi se svidjeti. Ušao, kad ono neka mala azijatkinja nez ni ja šta je ono. Uglavnom krenu ona odma nešto na google translate kucati, ja joj rekao da mi je muka i izašao. Druga osoba skroz
 
Potvrđujem, otišao sinoć da vidim hoće li mi se svidjeti. Ušao, kad ono neka mala azijatkinja nez ni ja šta je ono. Uglavnom krenu ona odma nešto na google translate kucati, ja joj rekao da mi je muka i izašao. Druga osoba skroz
Treba je ista, Japanska buba lik iz onog crtanog filma Eustahije Brzic, najbrža mala plava zmija na svijetu. Ko ga je gledao zna o čemu pričam.
 
Treba je ista, Japanska buba lik iz onog crtanog filma Eustahije Brzic, najbrža mala plava zmija na svijetu. Ko ga je gledao zna o čemu pričam.
FuOfiojWYAIe68_.jpg
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh