BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Zamisli da napišem njegov broj ovdje, lika bi hapsili za 2 dana, al' haj to, nego bi ja bio osuđen na ove skupo tarifne.
 
Registrovao sam se samo da bih prenio ovo iskustvo. Desilo se prije par sati.

Nakon što sve dogovorim sa njom u Doboju, okupam se, podšišam se, ma sve ono da bude kako treba a tokom tog vremena smo se ujedno i cjenkali.

Na kraju finalno da presječem predložim da bude 100USD da bi dobio odgovor da moram platiti u markama. Inicijalno je cijena bila 200KM ja sam tražio da spusti na 150KM i na kraju predložim tih 100USD ajd reko da se ne smaramo a meni je nešta sex naumpao samo tako.

Al jest vraga, treba ne prima američke dolare, džaba što sam je ubjeđivao da je to najkonvertabilnija valuta na svijetu, mislim svjetsku ekonomiju pokreće jebeni dolar. Na kraju nit ona dobi 100 dolara nit se ja posexa.

Ostao sam zabezeknut.
Kakav si uvod napravio ja sam mislio da tebe idu jebat 😂😂😂
 
Registrovao sam se samo da bih prenio ovo iskustvo. Desilo se prije par sati.

Nakon što sve dogovorim sa njom u Doboju, okupam se, podšišam se, ma sve ono da bude kako treba a tokom tog vremena smo se ujedno i cjenkali.

Na kraju finalno da presječem predložim da bude 100USD da bi dobio odgovor da moram platiti u markama. Inicijalno je cijena bila 200KM ja sam tražio da spusti na 150KM i na kraju predložim tih 100USD ajd reko da se ne smaramo a meni je nešta sex naumpao samo tako.

Al jest vraga, treba ne prima američke dolare, džaba što sam je ubjeđivao da je to najkonvertabilnija valuta na svijetu, mislim svjetsku ekonomiju pokreće jebeni dolar. Na kraju nit ona dobi 100 dolara nit se ja posexa.

Ostao sam zabezeknut.

Možda podržava Rusiju i Kinu i bojkotuje Ameriku pa neće $ :D
 
Ko voli rimming, može kod ove dame dobiti u kompletu obostrano za simboličnih 2000 evra. 😃😃
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh