BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ja ne znam kome se sviđaju ovakvi tipovi cura izdeformisani od operacija, ko se pali na ovolike plasticne sise i na sve još plati i to žestoku cifru, pa ovo ne bi ni da ONO meni plati

Budimo realni, da silikoni ne dizu cijenu curi u svakom pogledu nijedna ih ne bi ugradjivala.
Mi seremo da nam je prirodno ljepse, a na ulici se okrecemo za silikonima, u teretani izdefiniranim guzovima, napucenim usnama itd.. prirodne cure danas skoro da i ne primjecujemo.
 
Iskreno Mallory je čitava plastična, a uz to se i osrednje jebe i iskreno puno glumata. Ima boljih u Sarajevu za mnogo manje para. Za Crystal još ne znam kakva je, ali čim bude u Sarajevu moraću i to saznam ;)

Vidio sam tu curu na slikama i ne znam sta moze vrijediti tu 400e za 1h.
Celebrity starlete, show business zvijezde u usponu si za te pare mogao imati u Srbiji nekada..
 
Registrovao sam se samo da bih prenio ovo iskustvo. Desilo se prije par sati.

Nakon što sve dogovorim sa njom u Doboju, okupam se, podšišam se, ma sve ono da bude kako treba a tokom tog vremena smo se ujedno i cjenkali.

Na kraju finalno da presječem predložim da bude 100USD da bi dobio odgovor da moram platiti u markama. Inicijalno je cijena bila 200KM ja sam tražio da spusti na 150KM i na kraju predložim tih 100USD ajd reko da se ne smaramo a meni je nešta sex naumpao samo tako.

Al jest vraga, treba ne prima američke dolare, džaba što sam je ubjeđivao da je to najkonvertabilnija valuta na svijetu, mislim svjetsku ekonomiju pokreće jebeni dolar. Na kraju nit ona dobi 100 dolara nit se ja posexa.

Ostao sam zabezeknut.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh