BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pa jbg necu ici na slijepo pa da jebem nekoga koga jebu ruski huligani za 20 eura u parku i pisaju mu u usta, ona bi dala djetetu da pisaju u usta za pare, sta je tebi.
Hahhaha to bi mozda ti pao u nesvijest jer si vjerovatno pishicki nestabilan cim se ovoliko lozis i pokusavas promjeniti nesto na "kurvanjskom forumu". Ti si veca kurva od ovih ovdje hahahahahaha
 

Prilozi

  • Butthurt Dweller 08122023032010.jpg
    Butthurt Dweller 08122023032010.jpg
    98,4 KB · Pregleda: 34
Kako nisi kad si u Saudijskoj Arabiji?
Da ne bude zabune hvala curama poput tebe (ako si ti to ali nemamo dokaze😄) sto postoje da se ne zajebavamo sa ovim domaćim fenserkama. Ja sam lično bio kod Crystal u BL i ovaj način konverzacije njoj ne priliči.Ja sam konverzaciju imao sa cool djevojkom. E sad ja ako griješim ok ali Crys piše sasvim drugačije.
 
Meni zvuci kao isfrustrirano zensko a ne musko. Nacin pisanja nije kao kod muska. Bilo bi super da je osoba koja se predstavlja, ali ne vjerujem da ce otkloniti tu sumnju. Ako trazi prave musterije, onda treba drugacije da se ponasa. Ja sam zainteresovan, ali ne volim kad je situacija nejasna. Do nje je, siguran sam da ovdje ima dosta pravih musterija koje ne pisu gluposti nego citaju.
 
Kako nisi kad si u Saudijskoj Arabiji?
Da ne bude zabune hvala curama poput tebe (ako si ti to ali nemamo dokaze😄) sto postoje da se ne zajebavamo sa ovim domaćim fenserkama. Ja sam lično bio kod Crystal u BL i ovaj način konverzacije njoj ne priliči.Ja sam konverzaciju imao sa cool djevojkom. E sad ja ako griješim ok ali Crys piše sasvim drugačije.
Nisam u Saudiji.
Ja sam u Beodradu sa dečkom
 
Meni zvuci kao isfrustrirano zensko a ne musko. Nacin pisanja nije kao kod muska. Bilo bi super da je osoba koja se predstavlja, ali ne vjerujem da ce otkloniti tu sumnju. Ako trazi prave musterije, onda treba drugacije da se ponasa. Ja sam zainteresovan, ali ne volim kad je situacija nejasna. Do nje je, siguran sam da ovdje ima dosta pravih musterija koje ne pisu gluposti nego citaju.
Nisam sigurno da sam napisala nešto da nije fino
A ako to nekog smeta, onda bolje da ne dolaze. Logično
 
Pa kako sad Bg kad si na Ege u Saudiji? Hajde ma watcap da riješimo ovu misteriju i da zaključimo da li si stvarno ti😄...evo ako ti meni potvrdiš da si ti ja ću ovde odmah napisati i demantovati sve koji sumnjaju pa i sebe samog. Jel može?
Ajde. I ja ću jebati agenciju koja piše da sam u Saudiji.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh