BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Zgodna plavuša iz Sarajeva, radim kao hostesa na otvaranju kafića a sad malo proširujem biznis. Nova sam u ovome ali nisam glupa da se cimam i gubim vrijeme. Samo konkretne ponude dolaze u obzir. Imam svoj prostor i može se raditi sve što je normalno. Dakle ništa preko toga. Anal i ne pomišljajte. 169 visoka, guza veća, grudi četvorka, jako lijepa u licu.

Za dogovor pišite na marizela-zela@hotmail.com

Je li neko bio sa ovom djevojkom ? Rezervacija x bon 20 KM
I meni se javila i trazi xbon, pa cim ti xbon trazi nema od toga nista , prevara
 
Zgodna plavuša iz Sarajeva, radim kao hostesa na otvaranju kafića a sad malo proširujem biznis. Nova sam u ovome ali nisam glupa da se cimam i gubim vrijeme. Samo konkretne ponude dolaze u obzir. Imam svoj prostor i može se raditi sve što je normalno. Dakle ništa preko toga. Anal i ne pomišljajte. 169 visoka, guza veća, grudi četvorka, jako lijepa u licu.

Za dogovor pišite na marizela-zela@hotmail.com

Je li neko bio sa ovom djevojkom ? Rezervacija x bon 20 KM
Bio ja, cura je boli glava. Ne štopa vrijeme, priča kao da se znamo godinama. Uredan stan u Tibri. Nema iskustva to se vidi, ali se potrudi. Mana joj je što komunicira emailom i trazi X bon.

Ovu drugu Milfaču što je preporučio kolega sa foruma nisam uspio dobiti nikako. Na viberu joj stoji slika šetališta sa Dobrinje, ali ne javlja se pet dana.
 
Bio ja, cura je boli glava. Ne štopa vrijeme, priča kao da se znamo godinama. Uredan stan u Tibri. Nema iskustva to se vidi, ali se potrudi. Mana joj je što komunicira emailom i trazi X bon.

Ovu drugu Milfaču što je preporučio kolega sa foruma nisam uspio dobiti nikako. Na viberu joj stoji slika šetališta sa Dobrinje, ali ne javlja se pet dana.
Znaci isplati se otici. Je li sex sa k
Bio ja, cura je boli glava. Ne štopa vrijeme, priča kao da se znamo godinama. Uredan stan u Tibri. Nema iskustva to se vidi, ali se potrudi. Mana joj je što komunicira emailom i trazi X bon.

Ovu drugu Milfaču što je preporučio kolega sa foruma nisam uspio dobiti nikako. Na viberu joj stoji slika šetališta sa Dobrinje, ali ne javlja se pet dana.
Znaci isplati se otici. Je li sex bez kondoma ?
 
Previsoke su cjene kod nas i to je cinjenica...kakve droce sve traze 200 plus za sat cak i manje ali to je sve ponuda potraznja jednostavno da se malo klijentela pobuni i prestane ih zivkat neko vrijeme i one bi spustile cijenu jer za koga bi radile....nabile cijenu pa nismo mi amsterdam jbt a cak i da jesmo opet bi trebalo biti jeftinije nego tu jer se ne mogu poredit sa curama iz inostranstva..karas za manje love bolju ribu plus egzotika jer su skoro sve brazil azija, istok europe.
 
Ovdje par ovih pacijenata opravdava sebe i ove nase fufe sto im placaju 200 eura il maraka sat, argument im je da imaju para pa je to njima nista 😂🥳
Samo kažem kakav je odnos usluge i cijene, jer tu je stalno dilema oko toga. Svako ima pravo da za sebe misli da odlično izgleda i da može naplatiti koliko hoće ali realno gledajući... Upravo tome su i krivi pojedinci što idu i plaćaju nenirmalne cifre. Ljetos sam bio tu sa Majom brazilan i iskreno nije za tih para a pogotovo te naše
 
Bio ja, cura je boli glava. Ne štopa vrijeme, priča kao da se znamo godinama. Uredan stan u Tibri. Nema iskustva to se vidi, ali se potrudi. Mana joj je što komunicira emailom i trazi X bon.

Ovu drugu Milfaču što je preporučio kolega sa foruma nisam uspio dobiti nikako. Na viberu joj stoji slika šetališta sa Dobrinje, ali ne javlja se pet dana.
hoces reci drug da ima cura koja se odazove nakon što dobije X bon?
 
Samo da uporedite cijene i izgled. Ova djevojka ovdje u Berlinu naplaćuje 1h 90€, radi za agenciju. Lijepo nazoveš ona dođe i sve 5.
Da ali je u Njemackoj prostitucija legalizovana i ne moze se poredit ni jedan grad u BiH sa Berlinom koji ima vise stanovnika od cijele BiH, a te cure sto rade za 90€ ako sam dobro razumio nemaju svoj smjestaj nego samo dolaze kod klienta. Svakako stoji da bolje izgledaju od bilo koje nativne ili strankinje iz BiH.
 
Da ali je u Njemackoj prostitucija legalizovana i ne moze se poredit ni jedan grad u BiH sa Berlinom koji ima vise stanovnika od cijele BiH, a te cure sto rade za 90€ ako sam dobro razumio nemaju svoj smjestaj nego samo dolaze kod klienta. Svakako stoji da bolje izgledaju od bilo koje nativne ili strankinje iz BiH.
Ali ni to nije razlog ni da te naše naplaćuju po 200e, bolje i platiti još smještaj a biti sa pravom. Nek one rade ali neka malo stanu na loptu. Tu ljudi rade za to što ona zaradi za sat dva pa još njima da daju
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh