BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Za Mostar cura iz BL dosla Elena , top je pola sata 100 eura , oral 50eura 0644116255 korektna je i cista malo jest punija fino lice uska u pm.meni ne smeta volim bucke :)
 
Poštovani imali ste na forumu od ranije da prelistate i potražite, ali upravo su pojedini opet objavili pa pokušajte dogovoriti. Već sam ranije pisao da djevojka nije prostitutka, već profi taraprut iznad prosjeka većine maserki u BL. A vaš prvi kontakt s njom se svodi na prljave misli pa zbog toga mnogi budu i odbijeni. Imajte poštovanja, jer ga ona zaslužuje. Ima jedan fb i dva insta. poslovna naloga a objavljeni broj je za WhatsApp. Privatne naloge nećete moći dobiti ovdje, mada i ovo što je objavljeno je veliko kršenje politike privatnosti...

Poštovani,

Vi biste definitivno bili dobar glasnogovornik/portparol a koliko vidim iz posljednje rečenice ni poznavanje prava Vam nije slaba strana :)

Pozdravite dotičnu gospođicu u moje ime, znati će vrlo dobro o kome je riječ :)
 
  • Like
reagiranja: BLX

dva profila jedna te ista
Valja li brate? Tvoje iskustvo
 
Ajmo ljudi, zanima me jel itko od vas imao problema sa pandurima i ovim hobijem. Je li iko cuo nekad nesto ili da je od prijatelja policajca saznao, kako se radi sa ovim stvarima, koja je procedura, trikovi i tako to. Bas me zanima ako je tko naletio i na sta treba paznju obracat?
 
I jos nesto. Ako hocemo ista bolje jebat, ove cure sto se nakane doc u Bosnu iz ne znam ni ja otkud. Trebamo ko kolektiv se javljat i konstantno nudit manje cijene da se ide 100 na pola sata a 150-200KM na sat. Nije svejedno kad ti bubam, 30 40 ponuda dodje a svi nude manje. Svima nam je problem kad izvale cifru od 200 eura za sat vremena, pa ko da lijeci sidu i sampanjac toci. Tako da ako hocemo ista postic, prvo im treba dat tako do znanja da je Bosna rupa na kraju krajeva(ili barem predstavit tako😉). Olaksat cemo sebi i za ubuduce, pogotovo iz jednog razloga a sad cu vam rec i zasto. Kad te nove vecinom dolaze, najcesce su pod agencijom. Agencija ih reklamira i radi dosadni dio posla a sama djevojka zabavni. I sta mislite tko sve razgovore prati i sta cuje od ljudi. Da ne pricam o tome da su danas 3 agencije dostupne a prije godinu dana 1 bila jedva. Nije ni toliko glupo sto ja pricam, isti su to ljudi svaki put samo se cure mijenjaju. Trebaju samo ici lowball (cijena niza od zahtjevane) da im se tako da do znanja. Nece imat toliko para od svakog klijenta al brate dragi ce zato klijenata bit vise. Ako tko ima sta za dodat ja sam otvoren za diskusiju. Vrijeme je da nesto pokusamo i uradit koliko mozemo a ne samo plakat, kukat na forumu i tuzno drkat kad se situacija pogleda. Cuvajte mi se i zivjela ljubav i zivjela trava, makar ona kupljena.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh