BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Korisnik MOst vam neće dati nijedan br, da ne gubite vrijeme s njim
Oprosti što ti je povrijeden mali ego ali nismo u istoj kategoriji i onda nema smisla nastavljati nas razgovor, ja se nalazim sa kvalitetnim curama (studentice) kojima to nije prvobitno zanimanje dok si mi ti ponudio samo raspale starkelje koje se troše za 50 km , tako da ako netko ima stvarno konkretno nesto na području Mostara (200 EUR i vise) nek se javi
 
Oprosti što ti je povrijeden mali ego ali nismo u istoj kategoriji i onda nema smisla nastavljati nas razgovor, ja se nalazim sa kvalitetnim curama (studentice) kojima to nije prvobitno zanimanje dok si mi ti ponudio samo raspale starkelje koje se troše za 50 km , tako da ako netko ima stvarno konkretno nesto na području Mostara (200 EUR i vise) nek se javi
Kad ti je tako dobro i imaš tako kvalitetne cure koji vrag tražiš ovde.
Pusti šuplju priču
 
Oprosti što ti je povrijeden mali ego ali nismo u istoj kategoriji i onda nema smisla nastavljati nas razgovor, ja se nalazim sa kvalitetnim curama (studentice) kojima to nije prvobitno zanimanje dok si mi ti ponudio samo raspale starkelje koje se troše za 50 km , tako da ako netko ima stvarno konkretno nesto na području Mostara (200 EUR i vise) nek se javi
Ignor ovog tipa, ništa nećete dobit od njega
 
Jel neko mozda slucajno bio u svrakinom cuo sam da imaju dvije rade zajedno jedna je visoka vitka plava druga malo niza isto plava ali izgleda da su narkomanke pa ako je neko bio da napise nesto jel ovo tacno sto sam cuo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh