BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Evo jedna kratka recenzija: Trebinjka famozna sa prijateljicom u Lukavici. Nazovem kaze 150 km sat, spustim je na 100, kaze prijateljica otisla u vitez kod nekog jebaca ona ostala sama. Haj nema veze. Primila me u stan popili pice pa akcija. Akcija nije neka. Lose se jebe, pusenje lose. Sise nema, guzovi nisu losi, ali se ne zna postavit zguza, otima se 🤣 Higijena je jedino dobra. Sve u svemu 5/10.
 
Da li neko poznaje profesoricu iz B. Novog. Ima stan i u BL na starcevici.
Cuo sam da je u ovom poslu pa ako ko ima kontakt neka se javi u pp. Pocasticu za kontakt broj.
Zenska je mladja 30-tak god.
Hvala.
To je totalna dezinformacija. Čak je neko djelio broj od te žene, javio sam se. Žena mi je kulturno napisala da od svega toga nema ništa. Vjerovatno se neka budala pokušava osvetiti.
 
Evo jedna kratka recenzija: Trebinjka famozna sa prijateljicom u Lukavici. Nazovem kaze 150 km sat, spustim je na 100, kaze prijateljica otisla u vitez kod nekog jebaca ona ostala sama. Haj nema veze. Primila me u stan popili pice pa akcija. Akcija nije neka. Lose se jebe, pusenje lose. Sise nema, guzovi nisu losi, ali se ne zna postavit zguza, otima se 🤣 Higijena je jedino dobra. Sve u svemu 5/10.
Moze kontakt?
 


Zna li ko sta o ovome
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh