Birtijaške čakule

Iz mog gledista stvar je sto vama fali cura ili zena u privatnom zivotu. Niti jedan moj ozenjeni klijent nikada nije ocekivao nista vise od razonode tih sat vremena... Ne mozes placenom ljubavlju nadomjestiti pravu
Niti ne planiram nadomjestat ikakvu ljubav, imam je sasvim dovoljno. Poanta je u tome da covjek ono sto ne razumije zbog vlastitih stavova ili ogranicenja automatski misli da ako treca strana to moze, da s tom osobom nesto nije u redu. Jer pravila su jasna jel tako. No kod mene nema pravila osim mojih pravila koja vrijede samo za mene i iskljucivo za mene. Sto drugi rade i kako rade nije moja briga dokle god s tim ne skode meni osobno.
 
Niti ne planiram nadomjestat ikakvu ljubav, imam je sasvim dovoljno. Poanta je u tome da covjek ono sto ne razumije zbog vlastitih stavova ili ogranicenja automatski misli da ako treca strana to moze, da s tom osobom nesto nije u redu. Jer pravila su jasna jel tako. No kod mene nema pravila osim mojih pravila koja vrijede samo za mene i iskljucivo za mene. Sto drugi rade i kako rade nije moja briga dokle god s tim ne skode meni osobno.
Pa naravno... Raspravljamo... Nisam ti rekla da si ogranicen... Samo da shvatis da si peti, sesti u danu i da su one tamo da zarade na tebi pa ti ne mogu reci ono sto ja mogu
 
Uvijek je najvažnija tvoja percepcija kao i u svakoj stvari u životu, ako je tebi bilo dobro to je najvažnije..moje mišljenje je da se previše važnosti daje poveznici sexa i ljubavi...to su sasvim različite stvario

Uvijek je najvažnija tvoja percepcija kao i u svakoj stvari u životu, ako je tebi bilo dobro to je najvažnije..moje mišljenje je da se previše važnosti daje poveznici sexa i ljubavi...to su sasvim različite stvari
Mogu biti i jesu uglavnom, no vecini je najbolji sex s osobom u koju si bas zaljubljen i jos ako se poklopi strast i sexualna komponenta onda dobijes nesto najljepse moguce
 
Pa naravno... Raspravljamo... Nisam ti rekla da si ogranicen... Samo da shvatis da si peti, sesti u danu i da su one tamo da zarade na tebi pa ti ne mogu reci ono sto ja mogu
Jasno je to meni 😆 ne brini. Necu se se zaljubiti u neku od njih niti to ocekujem. No sigurno se svaka ne konektira sa svakim jednako. Mislim ima,i takvih vjerojatno no razliciti smo na kraju cijele price.
 
Mogu biti i jesu uglavnom, no vecini je najbolji sex s osobom u koju si bas zaljubljen i jos ako se poklopi strast i sexualna komponenta onda dobijes nesto najljepse moguce
Lijepo je to misliti...ja mislim da je to stvar nametnutih uvjerenja i osobnih zavaravanja...ti ako nekog voliš i želiš to opet radiš zbog sebe da tebi bude ugodno i lijepo...
 
Jasno je to meni 😆 ne brini. Necu se se zaljubiti u neku od njih niti to ocekujem. No sigurno se svaka ne konektira sa svakim jednako. Mislim ima,i takvih vjerojatno no razliciti smo na kraju cijele price.
"Konektiras" se sa svakim jer ti je to posao. Kao sto se i ja"konektiram"a kasnije molim Boga da nemam posla s ludjakom vec osobom koja ce shvatit da ova zena samo dobro radi svoj posao
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh