Birtijaške čakule

Pa ne bih rekao, ima hrpa,njih koje to ao odrade, osjetis neke stvari ako imas,dovoljno iskustva.
Gledaj, da ti dođe potomak Quasimoda i Mrak Taritaš i počne drkati tebi će se dignuti...ti kad dođeš kod nekei počneš fizikaliti i njeno tijelo na neki način reagira, ako si spretan i zgodan još i više, ako ona želi ostaviti dojam zbog nekog budućeg posjeta sigurno ćeš zaključiti da ste kliknuli i konektirali..
 
Gledaj, da ti dođe potomak Quasimoda i Mrak Taritaš i počne drkati tebi će se dignuti...ti kad dođeš kod nekei počneš fizikaliti i njeno tijelo na neki način reagira, ako si spretan i zgodan još i više, ako ona želi ostaviti dojam zbog nekog budućeg posjeta sigurno ćeš zaključiti da ste kliknuli i konektirali..
Dojam zbog buduceg posjeta👌eskort dami nema sta bit vazan neciji fizicki izgled...
 
Ja poziciju prostituke doživljavam kao posao ginekologa, urologa, proktologa i svih onih koji se bave tim područjima...posao kao posao...potupuno bespotrebno stigmatiziran...naravno protiv sam onog dijela koji koketira sa kriminalom i slično...
Svaka cast, isto mislimo... I ja sam protiv organizirane prostitucije ali definitivno svatko im pravo raditi sa svojim tijelom sto zeli... Da nema potraznje ne bi bilo ponude
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh