Birtijaške čakule

Nek si se ti nama vratila Ana ali jbg pazi sa tim stanjima jer nije šala ako za nekoga kažeš da te htio silovati. Ja ne bih nikome preporučio da ide kod tebe kad si takva.
 
Kakav bi ja bio daddy da nisam zlocko, a ona je rekla da tuce klijente
 
to što su me neki mušlarci napali vi se poigravate time sada
ma nemam riječi
vi ne žalite nikoga
 
ovo su vec postale klevete, moderator napravi nesto jer ovo nema smisla. cura nas napada konstantno, nit znam ko je, nit znam sta je. A takve teske rijeci govori.
 
Nek si se ti nama vratila Ana ali jbg pazi sa tim stanjima jer nije šala ako za nekoga kažeš da te htio silovati. Ja ne bih nikome preporučio da ide kod tebe kad si takva.

a šta vi pišete..to nikom ništa

bok
 
Ma Anchy , pa ne napada Mozart tebe , nitko te ne napada niti te vrijeđa. Siguran sam da bi te svi ovi dečki branili da te netko napadne . Mozart je dobar dečko i on vrijeđa cure .
 
Nit je tebe itko uvrijedio, samo covjek iznosi cinjenice koje ti ne mozes primit pa pises da mi podrzavamo silovatelje. Znaci uzas zivi sta ti pises. Ja sebi ne mogu zamislit da netko to uopce moze ikom rec na konto toga. Sama iznosis te stvari u javnost i onda nas napadas. U zivotu nisam nit cu dic ruku na zenu, nit mi to uopce pada na pamet.
 
Nit je tebe itko uvrijedio, samo covjek iznosi cinjenice koje ti ne mozes primit pa pises da mi podrzavamo silovatelje. Znaci uzas zivi sta ti pises. Ja sebi ne mogu zamislit da netko to uopce moze ikom rec na konto toga. Sama iznosis te stvari u javnost i onda nas napadas. U zivotu nisam nit cu dic ruku na zenu, nit mi to uopce pada na pamet.
odlazim zauvijek
pa šta ako napisala
bok
 
Necu vise nista pisat, ispricavam se, nemoj se ljutit ostani tu i kraj. Ja ti vise rijec necu napisat
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh