Birtijaške čakule

Bilo je ljeto 2017...Jos jednu noc u nizu sjedili smo za stolom poznatog nocnog kluba. Iz zvucnika su dopirali"Sadrvani", a cijelo drustvo je bilo polupijano. Sjedio je pokraj mene, promatrala sam njegova snazna ramena i ruke.. Nakon ne znam kojeg po redu bambusa odlucila sam poci kuci. Ustala sam i popravila svoju usku crvenu haljinicu. Ustao je i on i ponudio se da ce me odvesti kuci. Izasli smo u sitne ure u ljetnu noc. Koracali smo u tisini prema njegivom Mercedesu.Nakon nrace voznje ulicom Savezne republike Njemačke pitala sam ga spava li mu se. Odgovorio je ne, a ja sam rekla ni meni. Idemo se negdje zajebavati. Naglo je promijenio smjer i krenuli smo po srednjem mostu prema Jarunu. Znala sam da me vodi u svoj drugi stan. Izasli smo i tada me prvi put poljubio. Sa rukom u ruci koracali smo prema jednoj od novijih zgrada i penjali se prema cetvrtom katu. Kada smo zatvorili vrata stana poceo me ludjacki ljubiti u usta, po vratu, gurnuo je ruku ispod moje haljine. Otkopcao je hlace i pocela sam mu pusiti kurac. Popeli smo se na kat, bacio me na krevet. Ljubio mi je grudi, a ja sam stavila njegov kurac u sebe. Nisam mogla vjerovati da me bas ON jebe. Legao je a ja sam se popela na njega. Nabijala sam se na kurac dok je on svrsavao. Kada je sve bilo gotovo, legla sam pores njega. Nekoliko minuta smo se mazili. Poddazumijevalo se da ce to ostati izmedju nas i da se sutra necemo nicega sjecati. Istusirali smo se, odjenuli i spustili dolje na parking. U tisini me vozio doma dok sam ja popravljala odjecu. Kad smo stigli pred zgradu oprostili smo se kratkim poljupcem.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh