Birtijaške čakule

@Ninja za tebe je najbolje da odjebes iz ovog hobija i ti i tvoj drug federer. Niste vi za ovaj hobi. Ne poštujete diskreciju, radite sranja . Cure dovodite u nezgodne položaje. Eto kad nitko neće rec ja ću javno . I prijateljski savjet nadi si zenu kupi auto osnuj porodicu, a ne da sa 57 godina ideš na kurve i još se zaljubis u njih i ne ispustas ih iz usta.
 
Nakon svega pročitanog tamo u temi Brazilke sam došao do tog zaključka, a tamo nisam htia pisat da nebi bilo da spamam temu
 
Nakon svega pročitanog tamo u temi Brazilke sam došao do tog zaključka, a tamo nisam htia pisat da nebi bilo da spamam temu
Ma neka covjek plati i 10000 kn ali kao sto mu je Lolo vec objasnio:Nista nece dobiti vise od bilo kojeg drugog lika.Klijent je klijent, posao je posao, ti si tamo da te cura opusti i zadovolji sat dva i da ides dalje... Kad procitam da je nekome seks s prostitutkom najbolji u zivotu ne znam jel bi se smijala ili plakala😂
 
Ma neka covjek plati i 10000 kn ali kao sto mu je Lolo vec objasnio:Nista nece dobiti vise od bilo kojeg drugog lika.Klijent je klijent, posao je posao, ti si tamo da te cura opusti i zadovolji sat dva i da ides dalje... Kad procitam da je nekome seks s prostitutkom najbolji u zivotu ne znam jel bi se smijala ili plakala😂
Placi mala plaći ostao sam na raci ne daju mi proci ne mogu ti doci. Smej se smej uvek se smej. Eh jebajga sad i ja sve zakomplicirao 🤣🤣🤣
 
Nego recite vi meni jel vi stvarno ne kuzite da su ema, vatrena i carla 95 admin ili? 😂😂😂
Kužimo mi svi da je ninja zaljubljen u jednu osobu, al on to ne kuži, al dobro usput tekst za njega by Aleksandra prijovic


Dođi sebi dok još imaš kome
Srce svoje pokušaj da skloniš
Dok ti ljubim usne noći ove
Nemoj da me zavoliš
Dođi sebi dok još imaš kome
Jedno drugom našli smo se samo
I nikome ne pričaj o tome
Pusti da se ne znamo
Tekst za Ninju
 
Mislim da nisu...
vatrenu je navodno neki lik jebo. Vatrena ne zna jel muško ili žensko. Ema ima svog lipotana. Carla95 eh ona je menadžer .Znaci odjebando od njih. Kako bi Nives opjevala


Kad žena je sama
Jato pirana
Napada na nju
Sa sto strana

Vukovi kruže
Pomagaj druže
Kažem ti hladno
Odjebando

Došao si krivoj
Hajde produži
Tamo ti je društvo
Sa njima zaruži
Za tebe ja sam Lamborghini tu tvoja liga ne igra
 
Jesu 100 posto😂
Umetnuti nakon Maserke i mene da se zacini forum😂
I pokisavaju iskopirat moju "bahatost" ali ne ide, treba smeka za to😂😂
Ne mogu yt link stavit
Ba, bahata ona je

Pijana nasred kluba gotivi da igra
ko da vodi ljubav
divlja je kao kao puma
idem, idem ka njoj da skrenem sa uma


Kada scima litar vina
ona u ocima samo jednu zelju ima

i kada fina mala
ona vrti kikovima
Mene zanima ovo podebljano koja ti je to želja
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh