Birtijaške čakule

Ako ih držiš na dlanu, brineš oko svega, kuhaš, pereš, peglaš... onda si zadnji papučar, i samo si naizgled muško, a one bi frajera, od kojeg im gaćice padaju,kad ih samo pogleda !
A ako ih pogledaš tako da im gaćice skliznu same od sebe, onda si onaj kojeg treba izbjegavati, jer si.premazan svim mastima
 
12_4353592l.jpg
Jadna Barbie girl?
 
Ako ih voliš, onda si im dosadan, jer kome treba frajer koji trči na svaki njen mig
Ako ne trčiš na svaki njen mig, onda si sebično đubre, koje gleda samo svoju guzicu, i nije te briga za njena osjećanja i potrebe
 
Ako ih držiš na dlanu, brineš oko svega, kuhaš, pereš, peglaš... onda si zadnji papučar, i samo si naizgled muško, a one bi frajera, od kojeg im gaćice padaju,kad ih samo pogleda !
A ako ih pogledaš tako da im gaćice skliznu same od sebe, onda si onaj kojeg treba izbjegavati, jer si.premazan svim mastima
Ja takve obozavam ne izbjegavam, 🤣
Neznam evo idealni frajer je onaj koji brine o tebi, i jebeno je kad se naviknes na tu paznju... A za sve druge je nedodirljiv, faca...
 
Ako si vedar i veseo, onda si neozbiljan, ne razumiješ težinu života
Ako nisi vedar i veseo, onda je samo utrpavaš u još veću bijedu, kad je situacija, i bez tebe ozbiljna, a njoj treba neko vedar i veseo
 
Normand C. Nodier:
Od svih živih bića najviše vremena oko dotjerivanja gube: mačke, muhe i Žene
 
Sigmund Freud:
Veliko pitanje na koje ja nisam uspio odgovoriti, usprkos mojih 30 godina istraživanja ženske duše, je: Što to žena želi?
 
Zašto je ženama teško pronaći muškarce koji su osjećajni, pažljivi, brinu o njima i njihovim osjećajima, a uz to i dobro izgledaju?
- Zato što takvi muškarci već imaju dečka
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh