Birtijaške čakule

Da je netko drugi to napisao ljubomorko u meni bi kazao:
Ima stvari, ne može raditi, dosadno joj je, poslala je svima istu poruku pa tko se javi...
Kad si ti u pitanju vjerujem sve, samo pazi da ti ne useli...
I šta ako mu useli lijepo se vjenčaju imaju djecu i tjt . Ionako zna čim se bavi i ako mu ne smeta odlično. Djeca nemoraju nikad saznat i tjt djetetu ak je dosadno di je mama samo mu kazes da cisti po kućama i tjt.
 
Da je netko drugi to napisao ljubomorko u meni bi kazao:
Ima stvari, ne može raditi, dosadno joj je, poslala je svima istu poruku pa tko se javi...
Kad si ti u pitanju vjerujem sve, samo pazi da ti ne useli...
Haha može biti bilo što od toga, možda samo nema prijatelje u gradu, pa je usamljena. Ali eto, kažem još to nisam doživio. Zapravo lažem jer me jedna zvala na piće poslije seksa, ali ta je bila luda kao šiba i samo sam gledao da pobjegnem odande i nikad se više ne vratim i ne vidim je ^^
 
Haha može biti bilo što od toga, možda samo nema prijatelje u gradu, pa je usamljena. Ali eto, kažem još to nisam doživio. Zapravo lažem jer me jedna zvala na piće poslije seksa, ali ta je bila luda kao šiba i samo sam gledao da pobjegnem odande i nikad se više ne vratim i ne vidim je ^^
Pa reci više, jesi prihvatio pozi ili nisi? Jura je u niskom startu ako odustaneš...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh