Birtijaške čakule

Konj je uživao, pa onda nije zlostavljan.
Prije bih rekao da je glavna glumica bila zlostavljana. Konj joj je razvalio pičku da joj je sigurno trebalo nekoliko dana da se oporavi.
Konj ima nagone kakve ima jer je zivotinja nema razum na jednak nacin kao mi al osjeca strah ljutnju i razna raspolozenja ,mi smo ti koji se prema zivotinjama svim trebamo odnositi s ljubavlju i postovanjem brinuti se o njima a ne ih iskoristavati u nikojem smislu posebno ne na ovakav nacin. Ja shvacam da svatko ima svoje fetishe i nesto sto ga pali al ovo mi je stvarno degutantno do ocaja. Al kako svatko tu moze stavljati i pisati sto zeli kao i imati misljenje i stav koji se nemora slagat s drugima ja cu ostat pri svome i prije i sad i zauvijek a ti uzivaj u svome eto ga 🤷🏼‍♀️
 
Neće se Marina ljubiti, bar ne odmah prvi put. Meni je rekla...Sad ne. To valjda znači da treba više puta ići kod nje.
Misim da je ex mod rekao mom frendu da će ga Marina rado izljubit citiram ga ako nije krezub. Sad ne zz onda . Treba mi neka koja se oce ljubit odma i da ima gfe poželjno da radi oral bez🤔.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh