Birtijaške čakule

To si moga procijeniti po mojim odgovorima al ok izbrisani su nemoze se vise naci. Cudno je da je on bio jednom u zakljucio takvo sto a drugi se vracaju gosti godinama i naglasavaju da nisu bili na ciscem urednijem i ugodnijem mjestu.. tako da ostavljam na procjenu onima sto su stvarno tu ne prolaznicima...najjaci mu je komentar izgled 4 od 10 o jadna ti san ruzna i nezgodna 🤦‍♀️
Nu nje šta se čini naiva, mene zanima ono šta piše da dobiješ za 100 i kusur eura...kaka čistoća te spopala?
 
Al dida ne brinem se ja za to sto se prica. Ja radim svaki dan imam posla imam svega i ne bi tako bilo da ljudi nisu zadovoljni sa mnom ,pri tom ne mislim na ove sto smo imali konflikte ili im nesto ne pase trece oko mojih pravila. Neka njih dalje 🙂
Nista mi to sto netko pise i misli nije narusilo i da nece bit i dalje sve ok a ja cu i dalje inzistirati da se postuje sto kazem i napisem u mailu pa kome pravo kome krivo ,a nece sigurno bit nikad prihvatljivo ni njihovo ponasanje neko kod mene i to je tako nek idu di oce imam ja posla na dane i previse
 
Al dida ne brinem se ja za to sto se prica. Ja radim svaki dan imam posla imam svega i ne bi tako bilo da ljudi nisu zadovoljni sa mnom ,pri tom ne mislim na ove sto smo imali konflikte ili im nesto ne pase trece oko mojih pravila. Neka njih dalje 🙂
Nista mi to sto netko pise i misli nije narusilo i da nece bit i dalje sve ok a ja cu i dalje inzistirati da se postuje sto kazem i napisem u mailu pa kome pravo kome krivo ,a nece sigurno bit nikad prihvatljivo ni njihovo ponasanje neko kod mene i to je tako nek idu di oce imam ja posla na dane i previse
Vidin ja da ću te morat mejlat.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh