Birtijaške čakule

Navodiš stvari koje su identične u svakoj ilegalnoj branši, fuš keramičari, frizeri, kurve, dileri, apartmani...svak je gazda svoga posla...što to posebno naglašavaš?
Da nema pravo nitko osim gazde obrta odredivati koliko vrijedi njegova usluga... Kao sto je npr sa ovim slucajevima koji se zgrazaju na Marijine uvjete.
Svaka osoba koja je imala ili ima svoj posao dobro razumije sto sam htjela reci...
Ti mozes za svoje maslinovo ulje stavit da litra kosta 5000 kn... A ja mogu ili ne moram kupiti... Ali te nemam zasto ismijavati na temelju cijene koje si odredio za svoj proizvod.
 
Iliti ono seljacki... Prosjecan covjek radi za to 5 dana...
Niti mi radimo sto radi prosjecan covjek
Niti mene ili Mariju ili Maserku boli kurac za koliko para taj covjek radi kad su uvjeti postavljeni... A mozes ili ne moras ih prihvatit... Demokratsko pravo.
 
Iliti ono seljacki... Prosjecan covjek radi za to 5 dana...
Niti mi radimo sto radi prosjecan covjek
Niti mene ili Mariju ili Maserku boli kurac za koliko para taj covjek radi kad su uvjeti postavljeni... A mozes ili ne moras ih prihvatit... Demokratsko pravo.
Radila je i maserka prije17 godina za 15 kn po satu cistila ulaze zgrade itd,konobarila za 70 kn smjenu,kladionica, ducan,cvjecarna ,sobarica, sto god je bilo u ponudi i za male pare manje nego se danas isti poslovi cijene itd jer je sef odredjivao koliko vrijedi neciji rad. Danas ja mogu radit sto hocu s kim hocu kada i na koji nacin... 😉
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh