Birtijaške čakule

Evo novo imas winia koji je pojeo patku ,taman kad smo ja i patak zakopali oruzje 😂🤷🏼‍♀️, ostalo su neki novi ,klasicna pljucačina po sig i tako zapravo nista novo 😝
 
Pazi da svjetlo u tebi (savjest) ne postane tama. Svaki čovjek je dobio rođenjem savjest.
Svoje pitanje nemira se može riješiti gašenjem savjesti, ali to je lažni put.
Čovjek tada dobije mir za koju je platio visoku cijenu (napravio je smrtni grijeh). Postaje (đavoljski) miran.
Taj se mir zove đavoljski mir.

Zato nemoj nikada izgubiti savjest, jer je savjest glasnica Boga da nešto nismo dobro napravili.
I najveće zlo koje možemo sebi (ili nekome drugome) napraviti je da se ušutka savjest.

Reći ćete mi da ovakva razmišljanja nisu za ovaj (đavolji) forum, ali sam danas došao do spoznaje da samome sebi gradim lažan mir. Vrijedi poslušati, makar i samo djelomično:

 
Pazi da svjetlo u tebi (savjest) ne postane tama. Svaki čovjek je dobio rođenjem savjest.
Svoje pitanje nemira se može riješiti gašenjem savjesti, ali to je lažni put.
Čovjek tada dobije mir za koju je platio visoku cijenu (napravio je smrtni grijeh). Postaje (đavoljski) miran.
Taj se mir zove đavoljski mir.

Zato nemoj nikada izgubiti savjest, jer je savjest glasnica Boga da nešto nismo dobro napravili.
I najveće zlo koje možemo sebi (ili nekome drugome) napraviti je da se ušutka savjest.

Reći ćete mi da ovakva razmišljanja nisu za ovaj (đavolji) forum, ali sam danas došao do spoznaje da samome sebi gradim lažan mir. Vrijedi poslušati, makar i samo djelomično:

Svaka cast Bach za napisano... Poslusam kasnije do kraja.
 
66 potomaka. Vrlo produktivne rode. Malena otišla na onaj svijet prije neki dan.
Klepetan (mislilo se prošle godine da je odapeo, ali se vratio) još uvijek živ.
Vraćao se zadnjih 20 godina.
Koliko znadem, Malena je imala par izvanbračnih avantura (mislila je da se neće vratiti iz Afrike), kada ju je Klepetan uhvatio sa drugim rodanom (rodan je muška roda) i u bijesu bi tada pobacao tuđa oplođena jaja i Malenu bi tada napumpao sa svojom spermom.

RIP Malena:

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh