Birtijaške čakule

Šta opsjednuti sa sig . Kako znamo da nema kurac . Niti jedna recenzija o njoj čudno ajmo sigoljupci di su recenzije zanima me jel to nadrkavsnje porukama oli je stvarno . Jel uopće bio ko od forumaša osim ventya al on nije relevantan za recenzije jer je previše voli Morti je sig u stvari sigbb sisati i guzati i brkat i bradat .
#sigdokazidasizena
SiG je žena 100 %. Prije 8 godina jebao sam dvije njezine kolegice u Kranjčevićevoj ulici, a ona je dokazala da je tu radila sa opisom detalja specifičnog "kreveta" u sobi dotičnog stana, kao i sa opisom svojih kolegica sa kojima sam bio.
 
Jesi siguran da nisu one tebe jebale, čitao ja tvoje fetiše gorji si od mene
Ja ne jebem shemale, niti maštam o tim spodobama.
U Kranjčevićevoj sve su bile cure.

Fetiši sa analnom stimulacijiom (dominacija, strapon, dildo) su drugi par rukava. Sve dok se to radi sa ženom, to je potpuno druga priča.
Koliko vidim iz ove teme, ti si potencijalni bi-curious (bi-znatiželjni, na korak si da pređeš tu opasnu granicu i da postaneš biseksualni).
Ja tu granicu nisam prešao niti namjeravam prijeći.
 
Ja ne jebem shemale, niti maštam o tim spodobama.
U Kranjčevićevoj sve su bile cure.

Fetiši sa analnom stimulacijiom (dominacija, strapon, dildo) su drugi par rukava. Sve dok se to radi sa ženom, to je potpuno druga priča.
Koliko vidim iz ove teme, ti si potencijalni bi-curious (bi-znatiželjni, na korak si da pređeš tu opasnu granicu i da postaneš biseksualni).
Ja tu granicu nisam prešao niti namjeravam prijeći.
I šta ako predem šta se tebe tiče i dalje volim žene, a sad koja razlika jel guraš dilfo u supak ili te jebe neko. Eto ti teme moje masažeri prostate odma došlo hobo proglasio me gayem zato jer sam pito za mišljena o tome i sad ak si guraš igračku koja sluzi tome u dupe si gay . Ja nigdje rekao da bi to drugi frajer gurao nego bi si ja sam ili bi neka zenska
 
I sad ti meni objasni zasto si gay ako si sam guraš igračku predviđeno za to a nisi ako ti zena.
#vatrenaisigdokazitedastežene
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh