Birtijaške čakule

Ovo je bila čudna večer. Očekiva sam da ću opaliti večeras onu ispićenu od sinoć, silinmi na rivi na piće. Nešto bila pričala na mob, isto oskudno odjevena kao i sinoć, sise samo što ne ispadnu. I tako pokaže ona meni na rivi bradavicu i upita me jeli mi se svidja😛 Nakon nekog vremena eto ti ta dva seljobera s kojim je rszgovorala na mob, nekog vraga poslovno surađuju. Sili i oni što mi nije baš sjelo, prvo se smijurila s njima, onda naglo počela prepirka i carica se jednostavno ustane i ode 😁 ja sam već bio pijan i otetura se doma.
 
Ja na rivi jucer prijama pokazala sise i pitala jel iman crte od redjipeta ispod njih ,jer je to uobicajeno radit na rivi i inace za prvi date je najbolja riva da se pokazes sto si obuka obuja nes valjda neki miran kvartovski kafic pa da te nitko ne gleda s kin si dosa i u cemu ... Uglavnom tako ja masen sisama po rivi i onda zazvoni alarm i probudim se 🤦‍♀️
 
Ja na rivi jucer prijama pokazala sise i pitala jel iman crte od redjipeta ispod njih ,jer je to uobicajeno radit na rivi i inace za prvi date je najbolja riva da se pokazes sto si obuka obuja nes valjda neki miran kvartovski kafic pa da te nitko ne gleda s kin si dosa i u cemu ... Uglavnom tako ja masen sisama po rivi i onda zazvoni alarm i probudim se 🤦‍♀️
Zašto ja nisam tad bija na rivi?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh