Birtijaške čakule

A čime si ti tako povrijeđen , ovo je Birtija , nije dio foruma gdje su recenzije i gdje se vode prave rasprave .
Gdje si na recenzijama i tko te je tamo povrijedio ?
Bio s povrijedjen na Recenzijama Latine od strane Cobre. Vi kao moderator bi trebali imati uvid u to.
 
Drukao sam moderatora Cobru Moderatoru, jebote koji je ovo ludi forum. Kaze lik u birtiji nema,vrijedanja? Znaci mogu reci bilo kome sto god zelim? Odi u temu Latine pa pogledaj sto mi je tamo Cobra napisao. Reci moderatoru da je vrati. Moze on to.
Čitao, aj mi prvo reci u kojem rasponu godišta si tipa 30-35, 15-20 , 65-70 da se mogu orijentirati.
 
Drukao sam moderatora Cobru Moderatoru, jebote koji je ovo ludi forum. Kaze lik u birtiji nema,vrijedanja? Znaci mogu reci bilo kome sto god zelim? Odi u temu Latine pa pogledaj sto mi je tamo Cobra napisao. Reci moderatoru da je vrati. Moze on to.
Daj se molim te saberi i reci ti nama konkretno tko te uvrijedio , kako, na koji način ? Jel te netko opsovao osobno, tvoju užu ili siru obitelj ? Jel ti netko prijetio ? Jel te možda Sombrero pitao da si gay , a ti belosvetski jebac i to jebes samo u vaginu , nedaj boze analno ?
Ajde malo stani na loptu .
 
posljednja izmjena:
Daj se molim te saberi i reci ti nama konkretno tko te uvrijedio , kako, na koji način ? Jel te netko opsovao osobno, tvoju užu ili siru obitelj ? Jel ti netko prijetio ? Jel te možda Sombrero pitao da di gay , a ti belosvetski jebac i to jebes samo u vaginu , nedaj boze analno ?
Ajde malo stani na loptu .
Pa kad ti netko govori da si jadan, ljigav, imas problem s mozgom. Ne znam, izgleda da su to ovdje komplimenti. Pa mozda da ih i ja pocnem onda dijeliti drugima?
 
Nemoj zajebavat, ovdje se zna ko koliko ima cca godina, ja 50, Venti 34 3 mjeseca i 12 dana, Sig cca 28, Sombi 90, Mozart 18...ne možeš reći da isto razmišlja osoba od 25 i Sombi...
Pa eto bas zato sto je toliko to bitno je nebitno. Ne vidim s cim to ima veze oko teme o kojoj se ovdje vodi rasprava. Imam vise nego dovoljno godina da znam prepoznat da li mi netko nesto ozbiljnim tonom pise ili se zajebava. Ako iz konstrukcije mojih recenica vidis da imam 18 onda imam 18. Ako vidis da imam,vise onda imam vise.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh