Birtijaške čakule

Da jer nema prostor pod jedan. Nego je u autu+ može neko naići nebitno je to sto je povučeno mjesto nikad se nezna. Fuckodrom tamo u petrovaradinska kak se već zove ulica u blizini Jaruna isto nije neka privatnost. I nemos se opustit + presing pol h . Eto frendu mom se dogodilo bio s curom na fukodromu pa mu murija kucala na prozor. Eh sad jel sere ili ne ne znam , al kažem da nije isključeno da ti bane netko. A mislim da sam negdje vidio recenzije da sam u autu oce da u prostore neide. A ovo ostalo sto neće starije ajd to mogu razumit
To je uzbudenje, adrenalin...
 
lavishly-lace-sexy-black-corset-dress-46.png

U ovo bih Sig utegnuo Patak moj.
 
Bonove dijelimo po pola samo da znas 🤪😂
S tim da ih ja na ulazu moram pitat glavna 2 pitanja. Najveći fetish i jesu li gay? Ako kaže neke bolsne fetishe nema prolaza, ako kaže da je gay dobije bachovu lutkicu korištenu 10 puta i nek se poigra s njom. Obecajem da me nece moc potplatit osim ak ne iskesira 2000 kn pa dijelim sa Sig pol pol, a vas dvojica dobite 100 kn svaki i to vam previše :p
 
S tim da ih ja na ulazu moram pitat glavna 2 pitanja. Najveći fetish i jesu li gay? Ako kaže neke bolsne fetishe nema prolaza, ako kaže da je gay dobije bachovu lutkicu korištenu 10 puta i nek se poigra s njom. Obecajem da me nece moc potplatit osim ak ne iskesira 2000 kn pa dijelim sa Sig pol pol, a vas dvojica dobite 100 kn svaki i to vam previše :p
Ovo je SVE.. 🤣🤣🤣🤣
 
S tim da ih ja na ulazu moram pitat glavna 2 pitanja. Najveći fetish i jesu li gay? Ako kaže neke bolsne fetishe nema prolaza, ako kaže da je gay dobije bachovu lutkicu korištenu 10 puta i nek se poigra s njom. Obecajem da me nece moc potplatit osim ak ne iskesira 2000 kn pa dijelim sa Sig pol pol, a vas dvojica dobite 100 kn svaki i to vam previše :p
Za tebe imamo druge planove, strpi se još malo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh