Birtijaške čakule

Zakljucila sam da mi je super bilo u ilegali, rijesila sam se svih cudaka 2012-2016,17.. I onda dodem na forum i sve krene iznova samo jos gore... Samo sto ljudi nemam vise 22 godine i ono strpljenje😏
Ko te gnjavi🤔. Pošalji ga meni kad ja ga pitam zasto je trava zelena, nebo plavo, zebra crno bijela i jel bila prva kokos ili jaje neće znat di je i jel posao ili došao
 
Izgleda i ovo neka nimfa :unsure: ili perverzna. Cim jagode ima tako da izgledaju ko kurac i cim ih drzi blizu mačkice . Ili možda meni opet testosteron podivljao
Zanimljivo kako svaka koja svrati u split završi u ZG kasnije :unsure:
 
Izgleda i ovo neka nimfa :unsure: ili perverzna. Cim jagode ima tako da izgledaju ko kurac i cim ih drzi blizu mačkice . Ili možda meni opet testosteron podivljao
Zanimljivo kako svaka koja svrati u split završi u ZG kasnije :unsure:
To pobjegnu od Bigija
 
Ne... To sam pocela slusat prije mjesec i pol, dva kad je neko postavio na insta, a taman sam bila u jednom specificnom periodu zivota i poklopilo se... Kasnije su to svi kacili sebi na story..2 eskortice znam da su okacile, mora da prate ovaj forum🤣🤣👌
a cuj ovu stvarcinu. Jedan moderan um naseg vremena je rekao: od djanijevih glasnih žica se rade olimpijske medalje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh