Birtijaške čakule

Nemam, rekao si da nisi skidao pa bilo malo čudno ...sad sve jasno...thnx.
Skinuo sam ga kad nije bilo seksa. Mislio sam da se podrazumijeva to. Ja sam htio pod tuš nakon 2. runde pa je rekla nema tuša dok ne odradimo još jednu rudnu. Kak je počela ja mislio da me neće do iduće noći pustit dok me skroz ne iscjedi,al nakon 3. runde me pustila ipak. Mada su ovi frendovi kukali da se ja kurvam 2 h a dogovor bio 30 min da ih skoro policija hapsila jer oni stoje usred noci ispred zgrada ko 3 debila itd. Oni su sami incirali to zajebavali os kod kurve i tako to počelo
 
Rijeka
pušenje nudim, đabe ne idem, pusenje dok ne svrsis, nikakvih sat vremena ni slično, ko mi spomene sex i ostalo ne odgovaram mu! kad se javljate napisite da se javljate za rijeku, dogovor wap viber, stroga diskrecija molim ljepo!

KONTAKT​

Evo oglas za somija
 
Skinuo sam ga kad nije bilo seksa. Mislio sam da se podrazumijeva to. Ja sam htio pod tuš nakon 2. runde pa je rekla nema tuša dok ne odradimo još jednu rudnu. Kak je počela ja mislio da me neće do iduće noći pustit dok me skroz ne iscjedi,al nakon 3. runde me pustila ipak. Mada su ovi frendovi i da se ja kurvam 2 h a dogovor bio 30 min da ih skoro policija hapsila jer oni stoje usred noci ispred zgrada ko 3 debila itd. Oni su sami incirali to zajebavali os kod kurve i tako to počelo
Pa ti vodiš i navijače na gostovanje...Bog si Jura, bez zajebancije....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh