Birtijaške čakule

I da razjasnimo jednu stvar:kad si jebacica plavog oglasnika nemas ti sta birat...jel moze za pola sata moze, cijena ta i ta, moze, vidimo se... Dode ti lik i ako nije agresivan ili neuredan nemas ti sta njega pitat jel petar ili marko... Tako da mod ne pisi gluposti
 
Ali prije tebe... Jos u kranjcevicevoj
Hmm... moguće da sam te upoznao. :)

Bilo je to prije 8 ili 9 godina, Kranjčevićeva ulica, blizu hotela Lagune.
Tamo sam jebo dvije. Jedna je sisata i guzata, lažna crvenokosa, a druga je njezina frendica (koja čini mi se, bila je u početnom stadiju trudnoće, trbuščić od 3 mjeseca, barem sam stekao taj dojam i po naglasku, ako se dobro sjećam Zagorka).
Zgrada blizu hotela Lagune, odnosno između Lagune i benzinske pumpe. Stan derutan, a nije bilo čak niti kreveta, nego se jebačina odvijala na madracu koji je bio okružen ostatkom okvira od kreveta. Dno kreveta je falilo. Bilo je ljeto. Sjećam se da je tu lažnu crvenokosu bolilo dok sam je jebo, a ova druga sa trbuščićem je bila šaljivije naravi.
 
Hmm... moguće da sam te upoznao. :)

Bilo je to prije 8 ili 9 godina, Kranjčevićeva ulica, blizu hotela Lagune.
Tamo sam jebo dvije. Jedna je sisata i guzata, lažna crvenokosa, a druga je njezina frendica (koja čini mi se, bila je u početnom stadiju trudnoće, trbuščić od 3 mjeseca, barem sam stekao taj dojam i po naglasku, ako se dobro sjećam Zagorka).
Zgrada blizu hotela Lagune, odnosno između Lagune i benzinske pumpe. Stan derutan, a nije bilo čak niti kreveta, nego se jebačina odvijala na madracu koji je bio okružen ostatkom okvira od kreveta. Dno kreveta je falilo. Bilo je ljeto. Sjećam se da je tu lažnu crvenokosu bolilo dok sam je jebo, a ova druga sa trbuščićem je bila šaljivije naravi.
Bach daj nam recenziju od Sig
 
Moguće da to nije SiG, neka druga sisata i guzata, ali čim je spomenula Kranjčevićevu, znam da su tu operirale barem dvije blizu hotela Lagune na toj lokaciji.
 
Ako je to zaista SiG, onda ima oko 80 kg, zaista je sisata i guzata, visina preko 170 cm i sada bi trebala biti u ranim tridesetima. Izgled 6/10 tada, a sada su joj se možda objesile sise u međuvremenu.
 
E da, sjetio sam se svoje priče sa tom lažnom crvenokosom iz Kranjčevićeve spominjala je da znade nekog doktora koji joj je rekao da se sa oralnim seksom ne može dobiti nikakva zaraza, da je pušing bez gumice siguran. Koliko se sječam vagina te crvenokose je bila neočekivano uža s obzirom na gabarite cure. Zato ju je kod seksa boljelo. Svršio sam u dogy poziciji žestoko se nabijajući na njene guzove.
 
posljednja izmjena:
Hmm... moguće da sam te upoznao. :)

Bilo je to prije 8 ili 9 godina, Kranjčevićeva ulica, blizu hotela Lagune.
Tamo sam jebo dvije. Jedna je sisata i guzata, lažna crvenokosa, a druga je njezina frendica (koja čini mi se, bila je u početnom stadiju trudnoće, trbuščić od 3 mjeseca, barem sam stekao taj dojam i po naglasku, ako se dobro sjećam Zagorka).
Zgrada blizu hotela Lagune, odnosno između Lagune i benzinske pumpe. Stan derutan, a nije bilo čak niti kreveta, nego se jebačina odvijala na madracu koji je bio okružen ostatkom okvira od kreveta. Dno kreveta je falilo. Bilo je ljeto. Sjećam se da je tu lažnu crvenokosu bolilo dok sam je jebo, a ova druga sa trbuščićem je bila šaljivije naravi.
A ova sa trbuscicem bila je kao neka sefica...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh