Birtijaške čakule

7.2018, 08:56#3
mrki_69
mrki_69 je odsutan
Majstor

Datum pristupanjaApr 2014Poruke184+/-+251 / -70
Ajde više ne serite i ne moralizirajte što neki od nas jebu kurve bez kurtona!

Kao prvo, one to dozvoljavaju samo nama za koje su utvrdile da izgledamo uredno, tj. onima kojima su nakon pušenja kurca ustanovile da im kurac nema nikakvih fleka, osipa, bubuljica, kvržica, itd.

Pa nisu ni one lude, pa da se baš žele zaraziti, a pičke su im glavni alat za njihov obrt. Ipak su one majstorice svog zanata i vrlo dobro znaju procijeniti tko je od nas rizičan, a tko ne.

Ja sam osobno pojebao 7 kurvi bez kurtona (i to preko 30 puta) i svakoj sam svršio u pičku. Većini njih sam svršio i u usta, a nekima sam svršio i u guzicu (naravno, s kurtonom). Poslije svakog svršavanja samo ga dobro isperem tekućim sapunom i sve OK.

Naravno, ne može to svatko dobiti. Treba biti relativno mlad, relativno zgodan, imati nadprosječan kurac, ne bit ohol i bahat. Svaka od njih je rekla da bi se pojebala sa mnom besplatno, da smo se sreli navečer u gradu. Stoga, ako ste masni, debeli, krezubi, srdi vam iz usta, onda ne možete shvatiti o čemu pričam.

P.S. Ovim se "sportom" bavim preko 15 godina, kurve sam posjetio preko stotinjak puta, jebavao sam Zagrepčanke, Osiječanke, Splićanke i Čehinje.
Posljednje uređivanje od mrki_69; 10.07.2018 u 09:01
 
I onda jebe neku koju ti jebes😄
Sve hobo s kabanicom. Jedan put mi je prostitutka predložila bez kondoma, kad ga je stavila nakon dudlanja on spao. Kad je ona to rekla ja sam se skoro zadera da nema šanse. Iz drugog puta je ušao bez problema, of kors s kondomom . Naravno stvar je spolnih bolesti, i šta mislite zatrudni prostitutka s vama, pa kome to triba? Ne triba ni njoj bogme🙄
 
Sve hobo s kabanicom. Jedan put mi je prostitutka predložila bez kondoma, kad ga je stavila nakon dudlanja on spao. Kad je ona to rekla ja sam se skoro zadera da nema šanse. Iz drugog puta je ušao bez problema, of kors s kondomom . Naravno stvar je spolnih bolesti, i šta mislite zatrudni prostitutka s vama, pa kome to triba? Ne triba ni njoj bogme🙄
Dobijes i zenu i dijete odjednom🤷‍♀️
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh